• tarkan, hülya avşar, seda sayan gibi ünlülerin kuaförü. hatta seda her programından öpücük ve teşekkür yollarmış yıldırım'a.
  • çılgın saç modelleriyle ünlü kuafördür. bebek'tedir yeri.
  • sarkici gulsen'in de kuaforudur kendisi.
  • 10 dakika içinde harikalar yaratabilen bir insandır kendisi. bir de sanırım canın nasıl isterse öyle kes denebilecek tek kuafördür çünkü işini iyi bilir.
  • etiler'den bebeğe inerken küçük bebek yokuşu'nun sonunda, sağ kaldırımda, çiçekçinin hemen üst katındaki kuaför salonunun adı.

ayrıca yıldırım çok güzel saç kesen bir adamdır ama ebru destan'ın saçlarını neden her zaman inatla besleme modeli yapar anlam veremem.

kulakları da elleri kadar iyi çalışır, bir yandan iki yanınızda oturan kişinin saçlarını yaparken diğer yandan da sizi dinliyordur, anlattıklarınıza dikkat etmezseniz kendisine malzeme olabilirsiniz. siz işiniz bitmiş çıkacakken de yanınıza gelip, sen çok ciddi konulara girmişsin dikkat et diyebilir. asıl siz yıldırıma dikkat etmelisiniz.

http://www.yildirimozdemir.com/
  • bir saçı sadece 3 dakikada kesiyormuş ve karşılığında 150tl(cik) alıyormuş. aldığı ücretin azlığından yakınıp bir de üstüne, "ücreti biraz daha arttırarak müşterilerimle daha fazla ilgilenmek istiyorum" diyormuş.

kapısında kuyruklar oluştuğu gerçeğini göz önüne alırsak, günde 5 saat full çalışsa diyorum: 5x60=300dk eder. 300/3=100dk. 100x150= 15.000tl gibi komik bir gündelikle çalışan kuaförcük..
    yazık lan.. olum müşterileri olarak arttırsanıza şu adamcağızın maaşını. tarkan, ilhan mansız, size diyorum.
  • iyilik yapmayı bilen insandır.adam gibi adamdır...
  • dün kendisiyle bir sektör organizasyonunda tanıştım. gayet sempatik ve eğlenceli birisi.
    kendine güvenli aynı zamanda alçak gönüllü. sanatında da başarılı olduğu çok açık. yaptığı işi öylesine yapmayıp kendini bu şekilde geliştiren insanları seviyorum.
  • akaretler şubesindekiler fön çekmekten öteye kendini geliştirememiş çıraklar topluluğudur.
  • mütevazi bir adam ve işinin ehlidir. yıllar önce tanıma fırsatım oldu kendisini. babacan tavrını da es geçemem, şimdilerde instagram'dan takip ediyorum.
hesabın var mı? giriş yap