• reklam olayının cılkını çıkardılar aç gözlü davranıp dakika başı premium hesap reklamı koyarsanız insanların önüne herkesi kaçırır sonra da niye battık biz diye vah tüh edersiniz nokia gibi.
  • millet youtube premium üyesi olsun diye bedava sürümü reklama boğup müşterilerini terörize etmeke şu ara.

masaüstü ve android telefon ve tabletler için adblock gibi seçeneklerle bu reklamlardan kurtulabilirsiniz. benim gibi ios tablet ve telefonunuz varsa da en güzel çözüm youtube uygulamasını kullanmayıp, kendinden adblock’lu bir browser kullanmak. aloha’yı tavsiye ederim.
  • zannedersem cortlayan site. sabahtan beri ne mobil veriden ne de wifiden giriş yapabiliyorum.
  • artık uzun videolarını potplayer üzerinden izlediğim site. ne reklam ne başka bir şey çıkıyor. kafam rahat.
  • yaklaşık üç senedir youtube kanalım var ve bir hafta içinde youtube kanalınızı satın almak istiyorum şeklinde üç mesaj aldım. neden hepsi bir anda üşüştü ve amaçları ne anlayamadım.
  • premium çıktıktan sonra reklam olayını abartmış firmadır.
  • youtube premium 3 aylık bedava verince bende deneyeyim dedim. kart bilgileri girmeden google anketlerden gelen bakiye ile üye oldum. 2 şubat 2020ye kadar bedava. ondan sonra devam edersem anketlerden gelenle belki 1 ay daha kullanırım. şimdi iptal etsem 3 aylık bedava kullanım devam edermi yoksa 1 şubattamı iptal edilmeli?

https://teknoseyir.com/…2019/12/a12c8f0c394d1d2.png
  • "youtuber" olarak nitelendirilen yüzlerce şahsın salak salak video'larını çok sevmiş olacaklar, sırf anlatım yok, video sahibi görünmüyor diye kanalımın reklam özelliğini kapatmış aptal site. gerizekalılar videoların altında yüzlerce beğeni yorumu var, sadece biri yarım milyondan fazla seyredilmiş, neyin tatavası bu. abidik gubidik çelıng mı yapayım, bilmem kime eşek şakası mı yapayım? ne tür beklentiniz var ha?
  • kanala abone ol butonunun yanında yeni bir katıl butonuna rastladım. tıkladığında ücretli üyelik gibi bir sistem var. twitchimsi birşeyler oluyor galiba
  • bu aralar sacma sapan bir ozellikleri devrede.

mesela bir muzik playlist actiniz diyelim siz bu playlisti dnlerken bir anda duraklatiyor listeyi ve devam etmek isteyip istemediginizi soruyor. e devam amina koyaymi diye tiklayinca bir sonraki sarki arasinda reklam koyuyor.

bazen iste kulagima kulaklik takip muzik dinleyerek calisirim. bazen oyle bir konsantrasyon oluyor ki muzigin durdugunu unutuyorum. kulaklik bosuna kulagimda oyle duruyor. belli bir sonunda soruya cevap vermezsen otomatik basliyor. o zaman eger muzik son sesteyse ufak bir sicriyorsunuz yerinizden.
hesabın var mı? giriş yap