1986 entry daha
  • normal bir google arama sayfası gibi olmasını dilediğim online video izleme sitesidir.

ben istersem senin recommeded sayfalarını inceleyeyim. ben eğer merak ediyorsam arkadaşlarımın ne izlediğine bakayım. yeter be olm!

bana temiz bir ekranda video izletmen için ne yapmak gerektiğini gerçekten çok merak ediyorum.
  • annotations istemediğimi settingslere girerek defalarca kendisine anlatmaya çalıştım ama inatla şu salak şeyleri açan internet üzerinde en çok video kaynağına sahip web sitesidir.
  • tüm albüm şeklinde video yükleyen arkadaşların şarkıların başlangıç ve bitiş zamanlarını da videonun açıklamasına ekleyerek albüm içindeki şarkıların arasında ceylan misali sekerek gezmenizi sağlayan über bir özelliğe sahip online video oynatma sitesidir.
  • sözlükte yazan entryler sayesinde video başlangıcında reklam olduğunu öğrendiğim video paylaşım sitesidir.

yıllar sonra yine ve yeniden

(bkz: adblock plus)
  • recommendation channel adı altında, akla hayale gelmeyecek şekilde saçma videoları ve kanalları öneren ve ana sayfanızı, bir başkasının yanında, utançtan açamayacak şekle getiren video izleme platformudur.

gerilerden gelerek ön plana gelen edit: ne google geçmişi, ne de youtube üzerinde tarama geçmişini açmamış birisi olmama rağmen, ergence yorumlar gelmekte.
    bu arada, utanç verici videolara örnek vereyim. türk dizilerinden kesitler, en iyi mma sahneleri gibi şeyler.
    yazık. sizi buralara yazar diye alanlara...
428 entry daha
hesabın var mı? giriş yap