• cuma günü 18tl olan 15li ctesi 26tl,
    34tl olan 30lu 50tl olmuş durumda.
    temel gıda ürününe de bir günde %50 zam gelmemeli ama ya nasıl bir cendereye düştük.
  • aklıma bu capsi getiren tatsız olay.

caps
  • şimdi baktım gerçekten 50 lira altı 30'lu yumurta yok. salon sporları ile uğraştığım için ucuz protein (sözde) kaynağı yumurtayı bol tüketiyorum. ortalama her 4 günde 1 bana 50 lira masraf çıkaracaktır. kabaca aylık sadece yumurta masrafım 400 lira olacaktır. yazıklar olsun..
  • fiyat denetleme timleri rüşvet mi alıyorsunuz lan? kilosu 55 lira olan zeytin den bir kilo alıp cuma günü arkadaşın evine geçtim acil bir durumdan dolayı, çıkarken zeytini unutmuştum. neyse kalsın dedim, dün aynı zeytini 62 liraya aldım. günlük 7 lira giydirme devrine girmişler. görevli de "yerli üretici fiyatı belirliyor, satış fiyatına biz karışmıyoruz" diyor. demek ki neymiş? yerli ve milli en önde seni s.kmye çalışıyormuş. şaşırdık mı?
  • lan #133674888 yazarın paylaştığı caps'te çocuk norveç bekliyor ama türkçe konuşuyor. türkiye'de ne mizah ne de yumurtalar tat vermiyor.
  • 1 hafta önce 30lu yumurta 34.9 liraydı
    dün 38.9 liraya aldım.
    bugün baktım 45.9 olmuş.

o 9 ( dokuz ) rakamı hiç değişmiyor en azından.
  • kdv indi ya, iki gün sonra tekrar 42 tl yapıp indirim yaptık derler siz de koşa koşa gider alırsınız.
  • organik ve serbest dolaşarak, doğal beslenen köy tavuklarının yumurtalarında, fiyatlar daha da yukarı çıkmış durumda. yumurtayı sık tüketen insanları üzecek gelişmeler . protein gereksinimini karşılamak için kaliteli ve böylesine önemli bir gıdanın, lüks tüketim ürünleri arasına doğru gidiyor olması, çok geniş bir kesimin bütçesini etkileyecektir.
hesabın var mı? giriş yap