• bir deniz iki havuz macerasindan sonra bünyesindeki bütün boncuk ve taşların patir patir dokuldüğü bikiniler üreten marka
  • istanbul büyükşehir belediyesi'nin "türk toplumunun genel ahlaki yapısına uygun görmeyerek", billboardlarda mayo reklamlarını yasaklamasını salatalık ve patlican resimleriyle çok güzel protesto etmiş markadır

http://tinyurl.com/29q2yz
  • sezon bikinileri 199-314 tl arasındadır.
  • sahibi zeki başeskioğlu yanılmıyorsam 2002'de deniz akkaya ile şiddetli bir tartışma yaşamıştı.
  • telefon numarası telefon numaramdan bir rakam ile farklı olan firma. sürekli yanlış arıyorlar. acaba dava edebilir miyim diye düşünmeye başladım.

(bkz: gelsin paralar)
  • kalın giydirmeye çalışırken çırılçıplak soyan bir marka. triko dediğimiz şey kış içindir ama mayo dedin miydi de zeki triko akla gelir. bilmiyorum canım sıkıldı galiba ve şu an bana bir sorun gibi geldi bu!
  • aldığınız ürünün deforme olması sonucu iade istediğinizde fabrikaya göndermemiz gerek diyen; para iadesi istediğinizde hediye çeki itelemeye kalkan ancak sıkıştırınca kabul eden firma. zaten ben bu ürünü tatilde kullanacağım; fabrikaya göndermeden değişim yapmayarak beni mağdur ediyorsun; üstüne paramı da vermiyorsun. ne yapayım tatilden sonra elime geçen plaj ürününü? üstelik mağazaları arasında iletişim yok; aman diyeyim alışveriş yaparken sorun "siz fabrika mağazası mısınız yoksa şahsa mı ait?" diye; zira şahsa ait bayilerin ürünlerini fabrika mağazaları işleme sokamıyormuş! kuşadası mağazası şahsa ait; ankara cepa fabrika mağazasıymış mesela:) dolayısyla ürün elimizde kaldı ve kuşadasını istanbulu cepayı aramaktan astarı yüzünden pahalıya geldi. bir elektronik iletişim adresi de yok; öyle de güveniyorlar kendilerine. yazık.
  • bunu isim soyisim sanan insanlar var. bir de "ne guzel tesaduf olmus, adamin yaptigi is soyadi ile alakali" diyorlar...
  • her yaz öncesi çıkar ortaya, kadınlar sayesinde parayı kazanır, erkeklerin enerjilerini emer…

mayo, bikini ya da pareo değildir beni meraklandıran. inanılmaz tatlı ablalar bulurlar hep. hiçbirinin adını bilmem, muhtemelen de ilk defa görmüş olurum. hayranlık duymaktan öte, adaletsizliği sorgularım hep. bu kadınlar kime aşık olur ?, kimse için ağlarlar mı ? terkedilirler mi ? ya da şöyle anlatmayaya çalışayım; bu kadınlar hangi adamların yanındalar abi ?

neyse işte, nasıl ki ürünleri ile kadınlara hitap ediyorlarsa, manken seçimleri ile de erkeklere ediyorlar. her ne kadar sinirlerimiz bozulsa da, yine de teşekkürü borç biliriz. hani bizim jenerasyonu fena yakaladılar. bizim jenerasyon için önemli yeri olan ablalarımızdan bazıları adriana lima, alessandra ambrossio, doutzen kroes, adriana karembeu, eva herzigova…sonra acaba dedim, abilerimiz, babalarımız ? demez olaydım. onlar daha iyilerini görmüşler, zeki triko çekimlerinde. 1986-kim basenger, 1987-kathy ireland, 1988-cindy crawford, 1989-claudia schiffer, 1990-nikki taylor…ey maşallah !!! çok yanlış zamanda doğmuşuz üstadım…
  • görsellerini fallik yapmaya karar vermiş akıllı firma. çünkü çüke laf eden yok*. onlar zaten her yerde*.
hesabın var mı? giriş yap