• oğlu hatta torunları da güzel kadınlarla evlenen çirkin ve zengin adamın soyundan gelen insanlardır.güzel kadınlarla evlenmişlerdir ve genlerde iyileştirme başlamıştır.gelecek nesildeki bütün zenginler daha da yakışıklı olacaklardır.
  • böyle bir şey var gerçekten, adamlarda ki şansa bak hem zengin hem yakışıklı birde bize bak.. bari zeki ve çalışkan olsak o da yok
  • oncelikle (bkz: zengin insanların guzel olması).

sonralikla:
    ortalama olarak dogru olmasi oldukca muhtemel. zira, insanoglu genellikle faydasi dogrultusunda hareket eden bir mahlukat. guzel bir kadin cok buyuk ihtimalle evlenmek icin zengin bir adam tercih edecektir (turk filmi edebiyati yapmiyorum: tersi her ne kadar cok mumkun olmasa da, yakisikli erkekler de zengin kadinlari tercih eder eger oyle bir secenekleri olsa). ortaya cikacak cocuk, taraflardan en azindan biri guzel oldugu icin, buyuk ihtimalle ortalama ustu bir cocuk olacak. bu cocuk da buyuk ihtimal zengin olmaya devam edecek, ve buyuk ihtimalle guzel bir kadinla evlenecek, ve ortaya buyuk ihtimalle kendisinden daha guzel bir cocuk ortaya cikacak.

yani, arada istisnalar olsa da, 2-3 nesildir zengin bir aileye mensup birisi buyuk ihtimale eli yuzu duzgundur.
  • dolar face olmanın cazibesi. size bi tespitimden bahsetmek istiyorum. aylardır üstünde çalışıyorum bu konunun. bi makale de yayınlayacağım bu konu hakkında. zengin, soylu insanların boyunları dikkat ederseniz hep kısadır. bakın sonradan görme zenginlerin değil doğuştan zenginlerin diyorum. mesela bi zengin hesap isterken deve kuşu gibi etrafa bakmaz kafasını kaldırmadan el işareti yapar. ya da bi zengin roma'ya giderse kafayı kaldırıp etrafına bakmaz şarabını içer. evet bunlar evrim süreçleriydi. zengin erkekler boyunsuz kısa boylu ve yakışıklıdır. doğanın kanunları bunlar. inanmayan etrafına baksın.
  • borsanın durumuna göre yakışıklılık seviyesinin değişmesini gerektiren tespit.
  • gönlü zengin birisi olarak tek başıma çürüttüğüm iddia.

not: parasal zenginlikse eğer, benim çirkinliğimle destekleniyor.
  • abi ne yakışıklısı adamlarin cebindeki kabarikligi görünce bana bile sempatik geliyorlar:)
  • gözünü para bürümüşse demek, göremiyorsun, sarhoşsun.
  • yav hacı kime benzemiş o vakit? anası da güzel ama. yok yok, her genelleme doğru değil. köy kahvesindeki pişpirik oynayan hüsamdan daha çirkin bir adam her imkanın içinde.
hesabın var mı? giriş yap