şükela:  tümü | bugün
  • zengin sözlük yazarlarının kendi aralarında sözlüğe destek olmak amacıyla çektikleri tanıtım filminin sloganı.

izlemek için
  • yazarları tarafından bu kadar benimsenmiş bir sözlük olması oldukça gurur verici olsa gerek. tebrik ediyorum (bkz: zengin sözlük) yazarlarını.
    böyle bir proje yapmak 4k çekmek cidden basit bir iş değil. tebrik ederim.
  • oyunculuk 0(sıfır) konu 0 kalite 0. hayatımda izlediğim en kötü reklamlar listesinde ilk 10'a girdi. ayrıca zengin sözlük ne ya? bir de bir perde seçmek nasıl bu kadar zor olabilir ki anlamadım. gidersin alırsın bitti gitti işte. yok o halıyla uymaz, yok bu koltukla uymadı bu ne ya?
  • bu ne aq dedim izlerken ama yine de emeğe saygı.
  • kaç yılın ekşi sözlüğünde olmayan şeyi yapmiş üstelik gönüllü yazarları. hala bok atma çabaları...
    başka bildiğiniz yok zaten...
  • hayatında bırak kamera önüne geçmeyi, eline text almamış şahsımın oynadığı tanıtım filmidir. bu yüzden de gelen eleştirilere 'haklılar abi' demekten başka seçeneğim kalmıyor. fakat tabii, istenilse daha profesyonel bir ekiple çalışılabilirdi.*. ancak gönüllülük esas olduğundan dolayı 'lan grammy'e oynamıyoruz ya' deyip daldık bir defa. yine de şahsım adına amatörlüğümün mazur görülmesini diliyorum.

edit: beğenenlere teşekkür ederim.
  • reklamda oynayan hatun fazla 'aşkım' demese daha iyiydi. yoksa güzel olmuş. başarılar
  • sarı bıyık ve kaleci saçlı adam ne zaman çıkacak acaba merakıyla, sonuna kadar izlediğim tanıtım filminin adı.