• ankara'da tunus caddesindeki şubesi tiyatro seyircilerinin bekleme salonu gibidir.

(bkz: şinası sahnesi)
  • tavuğun her çeşidine rastlanması mümkün olan yer. ama özellikle tatlılarını tavsiye ederim. özellikle lezzet sefası isimli muhteşem bir tatlısı vardır ki, ölmeden önce yapılması gerekenler listesinde ilk ona girer.
  • telefonla verilen siparişi bir buçuk saatte getiren, onu da eksik, kötü pişmiş ve soğuk olarak getiren, gözümden düşen tavukçu. bi daha sipariş verirsem ajdar olayım.
  • lezzet sefası tatlısı özellikle özel günlerde kızlara tavsiye ederim.bütün ihtiyaç sayesinde giderilmektedir.sakızlı muhallebi,karemel sosa batırılmış kedi dili ve en üstede çikolatalı puding.tarif edilemez orgazm.denensin.denemeyenlerin burnundan sokulsun.
  • bir yaz günü, pazar sabahı, odtü şubesinin merdivenlerindeki yastıklara yayılılası, saatlerce muhabbet edilesi yer.
  • su muhallebisi temin ettiğim yer
  • odtü şubesinde eğer bahçesindeyseniz, yediğiniz tavuğun yarısını odtü'nün azman kedileriyle paylaşmak zorunda olduğunuz restoran.
  • yeni açılan güven hastanesi şubesi'nde, fiyatları tavan yapan işletme.

burada, sistemli bir çalışma ve disiplin vardır, hemen hemen tüm personelini kendisi yetiştirmiştir. personel için çıkan yemekler, yıllardır çözülemeyen bir meseledir. menüdekilerin yakınından bile geçemez.
  • arcadium subesinden siparis verildiginde, 14 liralik siparise 16.5 lira fis kesen, getiren kisinin de bana siparis tutarini 18.5 lira olarak bildirdigi isletmedir.. 14 liralik seyi 4.5 lira fazlaya satın almama neden olan sey ne idi, bilemiyorum..

restoranı aradıgımda sorunun hemen cozuelecegini soylediler ve bu durumun sıradan bir karisiklik oldugunu dusundum. ama bu olaydan 1bucuk saat sonra, siparisimi getiren servis gorevlisinin beni cep telefonumdan arayarak azarlaması, en sonunda da ne kadar para ustu getireyim diye sorması gercekten nahostu..

hatta dur bakayım, dupeduz terbiyesizlik..
  • yemeksepeti.com da haftanın seçimi karayip tavuğuna 1325 tl fiyat çekmiş yemekçi. burda hatta burda
hesabın var mı? giriş yap