şükela:  tümü | bugün soru sor
  • didier drogba varken gereksizdir.

galatasaray'ın önümüzdeki sezon için yapacağı hamleler genelde savunma ağırlıklı olacaktır diye umuyorum.

tahminlerim beni yanıtlmıyorsa forvete de genç, yıldız adayı bir yabancı bakılabilir diye düşünüyorum.

tabi burak yılmaz'ın satılmadığını düşünürsek..
  • gereksiz orospu çocuklarının hayali senaryolarıyla gerçekleşmeyecek transfer. ama cardozo diye bi adam var her gün geliyor, bak o olabilir.
  • yıllık 5-6 milyon euro'ya bir iki yıl içinde mümkündür. bu adam 14 milyon euro alıyor fakat bunun yüzde 75'i yeni yasaya göre vergiye gidecek. bu durumda bu adamın eline 3,5 milyon euro gibi bir para geçecek. zamanında drogba için de çin takımı 15 milyon euro yıllık veriyor diyenler vardı ayrıca, unutulmasın...
  • psg'den vergi hariç 14 milyoun euro aldığı öğrenildiğinde kontrat bitimine müteakip ancak 2016 yılında kurulabilecek hayal.

harika olur ama o ayrı, kim istemez ki...

hayal en nihayetinde.
  • şu sıralar imkansızdır. hele bu kadar formdayken imkansızın karesidir, kübüdür.
  • "şu an almamız zor, kabul ediyorum" açıklaması ile elden ayaktan düştüğünde transferinin gerçekleşeceğinin garantisini vermişler. fakat alamaz mıyız? elbette alırız. 3 büyük kulübün kapısına kilit vurduktan sonra bir tek bunu alırız neden olmasın? yalnız şöyle bir sorun var; ibrahimoviç muhtemel rakiplerimize "hepinizsiniz, tekim" demeyi kabul etmeyebilir.

(bkz: rüyalarda buluşuruz)
  • millet neden tassak geciyor anlamadigim haber. tamam unal aysal eger ''ibra'yi kadromuza katmak istiyorum ve onun da geleceginden eminim, bizden iyi klup mu bulacak lan'' falan deseydi tassak gecilebilirdi, ona lafim yok. ama adam mantik cercevesinde begendigini ve istedigini soylemis, ustune de su anda bu cok zor ve pek mumkun degil ama ilerde vergi yasasiyla birlikte mumkun olabilir belki demis. bunun nesi yanlis? siz demiyo musunuz bu tip yildizlar türkiye'ye 34ten once gelmez diye. ben de oyle dusunuyorum. adam zaten 32 yaşında. vergi planlamasi da su anda yok. onumuzdeki senelerde yasi iyice ilerleyince cikacak. o zaman da belki olur belki olmaz, bunu bilemeyiz. ancak bana kalirsa unal aysal dalgaya vurulacak herhangi birsey dememis.
  • holosko galatasaray'da olsaydı, artı bir miktar parayla beraber teklif götürüp alabileceğimiz futbolcuydu. ama malesef holosko galatasaray'da değil. sahi nerede la?