• eğer bir siyahi çocuk daha gelecekte bu festival kapsamında saçma sapan, emperyalist ve adı konmamış ırkçı garip felsefelerle sahneye çıkartılıp "öyneme sikidim sikidim" derse sinirden kendimi sikeceğim.
  • 23 nisan'a alternatif olarak öne çıkarılan uydurma organizasyon. ha bebelere tutup şarkı ezberletmişsin ha rus ukraynalı hatunlara "ske ske fenerli yaptilar" dedirtmişsin.
  • yakın bir gelecekte türk telekom arena'da düzenlenecek olan, türkçe olimpiyatları'nın 10.su.

o değil de olimpiyat kelimesi neceydi ?
  • sayesinde trafik mahmutbey gişelerine kadar uzanmıştır. bulgaristan sınırına dayandığında ise misyonunu tamamlayacaktır.
  • trafikten dolayı çıldırırken dilimle beraber ananızın amına o stad girsin dedirten olimpiyattır
  • an itibariyle havai fişek gösterisi yapılan toplantı.

(bkz: allah tepenizden baksın)

edit: hastası var yaşlısı var bebeği var. bu saatte tepemizde havai fişek bombaları patlıyor. kime bu gösteriş kime nispet. edep ya hu.
  • 23 nisan'a alternatif çocuk şenliği yaratma girişiminin 10. halkası. gülen cemaati tarafından finanse ve organize edilen, tüm dünyadan çocukların getirilerek şarkılar türküler söylediği, eğlendiği, saftoronların da gidip eğlenmek için bunları seyrettiği, "bak elin afrikalısı ne de güzel telaffuz ediyor dilimizi, çok yüce milletiz" gururlanması yaşadığı, adına özel üstünde atatürk resmi olmayan paraların bastırıldığı, laiklik karşıtı olanların gövde gösterisi.

amacını kestirmenin çok da güç olmadığı oluşum yani. beyazıt öztürk gibi "sevilen" isimler de sıkılmadan gidip sunuculuğunu yapıyor, taraflarını belli ediyor, yerlerini her geçen gün daha da sağlamlaştırıyorlar işte.
  • akşama kadar ingilizce, fransızca kurslarında iş bulmada zorunluluk olduğu için sürtmek zorunda kalan insanların zoruna gitmesinde sakınca olmayan eylem. ben mi seçtim lan eşitsiz bir dünyada doğmayı? bana sorsalar, bütün dinlerin, dillerin, kültürlerin, milletlerin, vesairenin eşit olduğu bir dünyada yaşamak isterdim, ama senin gibi sömürgeci aydın zihniyetli adamlar yüzünden bu hayatta bir yerlere tutunabilmek istiyorsam buna mecbur kalıyorum. mecbur. anladın mı? zannetmiyorum ama neyse.
  • adına para bastırılacak kadar önemli olmayan organizasyondur.
hesabın var mı? giriş yap