• çok ilgili çalışanlara sahip bir firma.

almak istediğim filtre kahve makinesiyle ilgili bir soru sordum kendilerine. özür dileyerek ürünün kutusunda istediğim bilginin yazmadığını söylediler fakat internetten araştırıp buldukları hepsiburada.com'daki bir kullanıcının sorumun cevabı olan yorumunu benimle paylaştılar.

devamında siparişi verdim, makine de ertesi gün elime ulaştı.
  • migros'ta 50 liraya satılan nescafe espresso ürününü 29 liraya satıyorlar. epey bir şaşırttı.

iki tane sipariş verdim az önce. bakalım ne zamana gelecek.

mng kargo seçimi ile birlikte ekstra 5,90 kargo ücreti bindi bu arada. pek sorun değil benim açımdan.

toplam 63,90 lira ödedim.

edit: kendileri siparişten yaklaşık 2 saat sonra faturayı pdf olarak e-posta adresime gönderdiler. ayrıca ürün 21:24'te gelen e-postaya göre kargoya verilmiş.

ama anlamadığım, ürün yurtiçi kargo ile gönderiliyor, gelen mesaj oradan. sinirlendim.

7 aralık 2018 tarihinde elimde olacağı yazıyor.

2. edit: ürünler az önce elime ulaştı. hiç bir sorun yok 2 tane nescafe espresso ile beraber bir fincanlık türk kahvesi ve bisküvi de yollamışlar =) ufak ama güzel detaylar.

aynı zamanda yanında bir kahve kart elime ulaştı. sanırım ürün alışverişi yaptıkça içerisinde puan birikiyor ve o puanlarla alışveriş yapabiliyoruz siteden.
  • sipariş sonrası memnun kalmadığım ürünle ilgili yorumumu onaylamayan site. siz siz olun burdaki yorumlara güvenerek alışveriş yapmayın.
  • youtube kanalında kahve yapımı hakkında son derece faydalı bilgiler veren oluşum.
  • çok düzgün firma hep memnun kaldım . başta standart kahveler arasındaki favorim molinari'ler burada . nespresso kapsüllerinin nerdeyse hepsinden lezzetli kapsülleri var ayrıca çok sert kahve sevmiyorsanız caffe molinari oro çekirdek çok tavsiye .
  • kahve tiryakilerinin bayılacağı, oldukça geniş çekirdek kahve ve filtre kahve yelpazesine sahip olan site. sadece kahve de satılmıyor, ithal çaylar ve kahve makineleri dışında çikolata, gofret, fincan ve bardak da alabiliyorsunuz. bu arada kargo da gayet hızlı geliyor

http://www.1001kahve.com/
  • oldukça iyi bir müşteri hizmetleri desteğine sahip olan e-ticaret sitesi.

15 mayısta verdiğim siparişi aynı gün mng kargoya teslim ettiler. kargo 18 mayıstan 22 mayısa kadar her gün dağıtıma çıktı anca bana ulaşmadı. bu süre içinde her gün mng kargo şubesini aradım, aradığım gün için kargoyu bana teslim edeceklerini sözünü aldım. ancak 22 mayısta bir baktım ki paketin "gönderici talebiyle" iade faturası kesilmiş ve paket ankara'ya doğru yola çıkmış bile.

27 mayısta durumu müşteri hizmetlerine bildirdiğimde kendilerinden böyle talep olamayacağını ve kargonun kendi başına karar verip ürünü geri yolladığını söylediler (ben de aksini tahmin etmemiştim zaten).

bu süreç için müşteri hizmetlerini hem aradım hem de whatsapp hattından yazdım. iki kanaldan da gerçekten güzel şekilde ilgilendiler ve sorun anında çözüldü. kahveyi hızlıca yurtiçi kargo ile tekrar gönderdiler.
  • bugün herhangi bir makina ya da kahve almamamıza rağmen bize kahve ikram edip, bir sürü detaylı bilgi veren güzel dükkan.
hesabın var mı? giriş yap