• maç sonu bir juve taraftarı "çocuğumu 2-0'da yatırdım, sabah uyanınca ona ne diyeceğim" diye torino'daki tesisleri basar bu gece.

(bkz: taşlıdere ilköğretim okulu yardım kampanyası)
    (bkz: #59265922)
  • ne kadar hayvan evlatlari var lan bu sozlukte. alti ustu bir futbol maci gulucuklerle tecavuzzz :))) yaziyolar. ruh hastalari bunlar gercekten, potansiyel sapik alayi...
  • bayern topu alıyor, pas baba, al baba, tut baba, bir de bana at baba, al baba, hop kaçtı baba, tut baba, koşu yoluma baba diye diye top oynuyor.

babaların babası juventus ise topu aldığı gibi kaleye gidiyor, sizin oynayacağınız topu sikendire diyor, 2 tane takıyor, 1 tane direğe nişanlıyor, bir de ofsayt nedeniyle verilmeyen gole sahip oluyor.

ama sonuçta juventus otobüsü çekti oluyor öyle mi?
    hadi oradan.

aslanlar gibi oynuyor juventus. kele futbol dersi veriyorlar.
  • o değil de bu almanlar nasıl insanlar lan? adam şampiyonlar ligi çeyrek finalinde 90. dakikada golü atıp maçı kurtarıyor, sevinmeye yanına anca üç dört kişi geliyor, onlar da teker teker falan gelip şöyle bir kafasını okşuyor falan. başarıya tokluk böyle bir şey heralde, ya da robot misali bir göreve bağlılık hali, bir karar hali. bizde ise benzer bir olay şu şekilde vuku buluyor. harbiden çok acayip bir varoluş biçimi.
  • enfes bir geri dönüşe hazır olun...
  • 2 sene önce adamları istanbul da eleyip yollamıştık . şimdi juvenin geldiği nokta bayern i kendi sahasında eziyorlar. birde galatasaray'ın geldiği hale bak .

(bkz: yapımda ve yayında emeği geçen herkesin mına koyim)

edit : iki dakka juve'yi öveyim dedim hemen gol yemişler ne cenabet adamım.
  • kim la o 2-1 iken kendi sahasından çalımla çıkmaya çalışan fırlama?
    bir hareketle 3 gol yedirdi totoş.
  • ilk 45 dakikasında bayern tiki taka yaparken juve'nin iki tıkadığı maç.
  • normalde maç altına entry girmişliğim yoktur pek.

ama "şike iftiralarından aklandı" gibi bir ifade gördüm gezinirken.

doğrusu, adamlar aklandı da ben mi bilmiyorum merak ettim.

dahası, zamanında yapılan şikenin bedelini, aldığı iki şampiyonluk silinerek, alt lige düşürülerek, futbolcularını kaybederek alnını akıyla ödedi diye biliyorum.

peşin not: bir de "herkes şike yaptı" gibi komik bir savunma ancak üçüncü dünya ülkelerinden kabul görür. hırsızlık yapan adamın, hakimin önünde; "ama hakim bey herkes çalıyor benim ne suçum var" demesi ne kadar akla yatkınsa, "herkes şike yaptı ama" savunması da o kadar akla yatkındır.

ama haklısın, futbol dünyasında temiz adam bulmak epey zor.
  • zenmate ile zdf üzerinden, para vererek digiturk play üzerinden izlenen süper lig maçına göre görüntü kalitesi herhalde 5 kat falan iyi olan maç. teknolojinin nimetini kullanarak alman vatandaşı gibi yaparak mükemmel bir maç izliyorum. sağ ol merkel usta, iri kadın ve sağlam irade.
hesabın var mı? giriş yap