şükela:  tümü | bugün
  • olayımız kendimize ait bilgileri verip, tatile çıkmak istediğimiz insan tipolojisi hakkında bilgiler verip, son olarak da tercih edeceğiniz lokasyon ve tarih aralıklarını belirtmek. bunların neticesinde biraz sohbetlenip, içimiz rahatladığında da tatil arkadaşımız konusunda netleşip tatile gitmek. vatana millete hayırlı olsun. fakat bunun aplikasyonu benden izin alınmadan yapılmasın.

tercih edilecek lokasyonlar- izmir semaları (sakin tarafları özellikle), fethiye tarafı olabilir ve istanbul yakınları da olabilir en kötü ihtimalle.

tercih edilecek tarih- şuandan itibaren çok da beklemeden gidilsin, bunaldım istanbul'da.

tatil arkadaşımda aradığım özellikler:
    1.tek kişiyse kadın olmalı veya kadın erkek karışık bi grup da olabilir.
    2.yaş farketmez. anlaşabileceğim karakter olsa yeter.

aklıma başka bişey de gelmedi. e hadi hayırlı olsun.

edit: tepkilere istinaden; evet arkadaşlar o kadar yalnızım ulan. çünkü etrafımda çok insan tutmayı sevmem, ona buna yaltaklanmam, 3 yıldır kimseyi kız arkadaşım mertebesine layık göremedim.yeni insanlarla tanışmayı severim fakat olmuyorsa da uzatmayı sevmem efendice arayı açarım. tinder aç diyen arkadaşlar malesef tinderda da şansım yaver gitmiyor pek. keza tinder gibi bir bok çukurundan değil buradaki düşünceme yakın insanlarla tanışmak tercih ederim.istediğim yeni tanışma heycanıyla tatil veya başka bi organizasyondan zevk almak. burada verdiğim bilgilerimi siliyorum bakalım şimdi ne olacak.

edit2: arkadaşlar bazı konuları netleştirelim 1.si tatili ben karşılayacağım demedim. 2.si tinderla burası tabiki bir değil geçmiş entrylerden dolayı kafa yapısıyla alakalı bilgi edinebiliyoruz veya direk fiziksel görüntüyü ele alamadığımız için de farklı kalıyor zaten . 3.sü burası gerçekten garip bir ülke. böyle bir aplikasyon yapılsa amerikadan çıksa bu ozaman methiyeler düzerdiniz; abi adamlar çok gelişmiş yhaaa, kafalar rahat yhaaaa, böyle olmalı abi bıktık bizim kezbanlardan yhaaa, ne güzel işte bakıp tipine, mesleğine zartına zurtuna vakit kaybetmeden eğlenceli şeyler yaşıyorsun yhaaa.

bazı meriç arkadaşlarımız ahlâk timsali oldukları için onu göstermek istiyorlar sanırım .
  • (bkz: sunbuddy)
  • (bkz: holidaybuddy)
  • (bkz: bobrekbuddy)
  • boy kilo bilgilerinin neden verildiğini anlamadığım veritabanı. şişkoysa çok yer, bize ısmarlatır korkusu olabilir.
  • arkadaştan izin almadan aplikasyon maplikasyon bir haltlar yemeyin sakın ha. baştan uyarmış. allah bir kan bir, ona göre.

mantıksızlığa da gelmeyin. efendi olun. kolay gelsin.
  • sen istiyor bütün tatil verecek 10.000 dolar.
  • yaz tatili değil de günübirlik veya haftasonu etkinlikleri için "istanbul doğa sporları kulübü" tercih edilebilir...

https://www.istanbuldoga.org/indexpc.asp
  • "olm manyak mısınız? tanımadığınız biriyle bu derece ciddi bir organizasyona girilir mi?" dediğim veritabanı.