• truva reis yol yapıyor, yakında dünya siyaset tarihinin golünü atacak.
  • (bkz: ben saksı değilim)

turkmen beyi sayin prof.dr devlet bahceli'nin akp'yi bombalamasiyla gerceklesen ittifak cokmesidir.

yuruyedur puskevit reyiz.
  • bu adam yok edici artık net anladım, bence akp'yi bitirecek, ikinci turda çıkıpta inci'i desteklerse yemin ediyorum hiç şaşırmam.
    şu dönemde tayyip'e en çok zarar veren kendisidir. bugün ittifak olayı olmasaydı net yüzde 55 gibi bir oy alacaktı.
  • devlet bahçeli game of thrones tadında bir senaryo oynuyor lan, ileride çok farklı şeyler yazılacak bundan eminim.

edit: ek yapayım, yakın bir tanıdığımızın kendisi ile zamanında biraz muhabbeti vardı, gördüğüm en zeki adamlardan biri demişti ki emin olun mesleği gereği(prof akademisyen) birbirinden zeki adamlar gördü bu bahsettiğim şahıs. ha ayrıca devlet derin bir adam, umarım anlatabilmişimdir.
  • şu dünyada bir coca cola özünü bir de bahçeli'nin olayını çözemedim.
  • malumun ilanıdır. zaten mhp ile yapılan herhangi bir koalisyon hayırlı olmamıştır. aynı şekilde rte de kandırmaya ve kandırılmaya çok müsaittir.

akp-mhp ittifakı hiçbir zaman yürümeyecekti, zaten yürümedi.

stepne bahçeliye yazık oldu.
  • ulan devlet reis, tek başına harakiri yaparak. rte'yi bitireceksin varol devlet baba.
  • artık çok geç bahçeli sen o erken seçimi yaptırmayacaktın 2002de, tayyipi sen getirdin şimdi beraber gömüleceksiniz
  • muharrem ince halk arenası'nda uğur dündar'ın bu haberi canlı yayında okuması üzerine "siyaset başkalarının başarısızlığı üzerine kurulmaz, kendi başarıların üzerine kurulur beni hiç alakadar etmiyor kavgaları" diyerek bir kez daha gönüllerde taht kurmuştur.
hesabın var mı? giriş yap