9 entry daha
  • olur da "magduriyetin" giderilmesi halinde, buraya gelinip, "-arkadaslar biz aramizda hallettik yeaa, yazdiklarimi editleyip silecegim icerigi" denmemesi gereken rezaletimsi konu.

ayrica sen butun derdi niye ustune aliyorsun arkadasim. eger senin niyetin kimseyi rahatsiz etmemek idiyse, gayet normal ders calismaya devam et, onundeki arkandaki biri de rahatsiz olursa "valla kusura bakma, bu kamilkoc seni de yakti, durum bu" diye aciklar, dersine devam edersin.
  • birileri arkadaşın sorununu görmezden gelmiş garip garip yazmışlar ama onun derdi zaten otobüs büyük falan filan bu degilki kimsenin sorun kabullenmeyisi ve o öküz şoförün kendinde seni otobüse almıyorum gibi bir özgüvenle davranması sen kimsin be it. demezlermi adama...
    parasını vermişim şoför görünümlü varlık bana in otobüsten diyo hoosssstttt köpek demeliydin ona. şu an bir nefret ettim ondan pis kamil koç yakışmadı sana yakışmadı böyle adamlarla çalışmak...
  • noldu kardeş? wats up bro?
    ne iş? what job?
    işler akarındamı? blow job?
  • metro turizmde yaşanan olaylar sonrası bir yaptırım olmadığını gören diğer firmaların da gaza gelmesi sonucudur. türkiye de ne yazık ki insan taşımacılığı firmalar tarafından nakliyecilik, lojistik gibi görülüyor. şoförsün sen ya, haddini bil amk sanki bana kıtalar arası gemi kaptanı.
  • çanakkale 18 mart üniversitesi'nin egitim seviyesi hakkinda endiselendiren bir rezalet.

"zorunda birakildim", "yaptirildim", "-mam istendi"; mağdurum da mağdurum.

sofor musterisine karsi oyle konusamaz gerci, o konuda hak verdim.
    o yuzden rezalet puanim 8.
    *
  • en yakın zamanda batması istenen firmalardan biri kamil koç. sözünü tutmaz. yasadaki boşlukları kullanarak sinekten yağ çıkarır. ama bizim kanunen hakkımız var diyerek sizin planlarınızı hiç düşünmez.

güvenmeyin.

kamil koça güvenip plan yapmayın. kamil koç'un kanuni hakları var. otobüsü iptal edebilir, daha fazla para vererk satın aldığınız koltuğu yok edebilir. otobüsü yolda bozulabilir, kamil koçun bütün bunlara hakkı vardır. o yüzden bu ve benzeri durumlarda kamil koç sorunu çözmek, telafi etmek bir kenara özür bile dilemez.

bu sebeple kamil koça güvenip plan yapmayın.
  • kamil koç'un rezaletlerine bir yenisi daha eklenmiş. metro'dan aşırı derecede bir farkı yok. 3 defa kamil koç rezaleti yaşamış biri olarak; zorunlu olmadıkça binmeyiniz.
hesabın var mı? giriş yap