• her türlü koyacağımız maç
  • koymamız gerekecek olan maç.
  • istanbul'u danimarkalı kızlar doldursun dediğim maç. yoksa bana ne kopenhag'dan bana ne galatasaray'dan.

zöge: duyarlı sözlükçüler iş başında. işte bunlar hep ülke puanı. bu arada selam kızlar.
  • ne yapıp ne edip kazanmamız gereken 2 maçtan birisi.

diğer maçlardan da 1er beraberlik çıkarırsak gelsin 2. tur.
  • juventus maçından yarım birim bile daha az bir ciddiyetle çıkmamamız gereken kilit maç. geçen sezon içerdeki braga & cluj maçları tekrar tekrar hatırlatılmalı takıma.
  • galatasaray'ın yine akıllı bir oyun anlayışıyla üç puan alacağı maçtır. kopenhag küçümsenecek bir takım değil ancak, galatasaray moral motivasyonuyla gösterişsiz oynayacağı bu maçı 1-0, 2-0 gibi skorlarla kazanacağını umuyorum.
  • kazanmamiz gereken mac. ama cok kolay bir mac oynayip, farkli sekilde de kazanmak istemem zira bu macin rovansi da ayni sekilde onemli. juventus'un puan kaptirdigi deplasmana gotumuz arsa degmis sekilde gidersek, kesin yeniliriz. soyle zorlama ile, son dakika goluyle falan kazanalim istiyorum ki rovansa daha da ciddiyetle hazirlanilsin.
  • galatasaray'ın tıpkı bir önceki şampiyonlar ligi sezonu gibi 23 ekim'de ve kendi sahasında oynayacağı 3. grup maçı. * sonucu benzemesin.
  • yenmemiz gereken maç. kopenhageni yenemeyen takimin uefa champions league'de yeri yok ne yazik ki.
  • 30 kurusa cips geliyor mu bakkal amca, galibiyetin anahtarını söyledi;
    tek forvet, tek forvet ve tek forvet. ee tabi birde yağmur yağmaması lazım.

ayrıca;
    yaklaştıkça heyecanlandıran...
hesabın var mı? giriş yap