• ömer bayram ile muğdat’ın galatasaray’da oynadığı şu hayatta 8-18 eşek gibi çalışıyoruz ya ona yanıyorum.
  • ''evet, çok sakatımız var. takıma sakatlar ordusu dileyebiliriz ama sakatlar ordusu dediğimiz ordunun başında hâlen bir kumandan varsa, geriye cephane kalıyor. 50 bin de cephane varsa, seyirciyi kastediyorum. çıkar aslanlar gibi savaşırız. biz galatasarayız ''

fatih terim.
  • 2. yarısı, duracell vs sıradan çinko karbon pil virali tadında geçen sampiyonlar ligi maçı.
  • galatasaray'ın utanç hanesine yazılacak, rezil bir futbol oynadığı maç. 100 defa oynansa 99'unda fark yerdik, %1'lik ihtimal tuttu ve gol yemeden bitirdik. ben utandım sahadaki futboldan. muslera iyi ki varsın, iyi ki bu takımdasın. büyük kalecisin sen çok büyük.
  • bu gavur takımları tek topta nasıl pozisyona giriyor arkadaş bilen var mı ? onlar girdi hadi bizim takımlar neden giremiyor ? avrupa'da oynayan tüm takımlarımız yiyor bu atağı. bir tek benim mi dikkatimi çekti ?
  • rüyamda bi ara schalke 04'ün 4-0 önde olduğu, ilk yarı sonuna doğru galatasaray'ın 4-2'yi bulduğu, ikinci yarıda maçın şifreli kanalda olduğunu hatırlayıp radyodan dinlemeye başladığım ve galatasaray'ın hayvan gibi bastırdığı ama sonucunu öğrenemeden birinin beni kovalamaya başladığı fakat ayaklarımı kaldıramadığımdan kaçmaya çalışmama rağmen koşamadığım maç.
  • üzücü bir maç.
    2013 galatasaray schalke maçı; galatasaray’ın gol ayakları drogba ve senijder
    2018 galatasaray schalke maçı; galatasaray’ın gol ayakları eren ve muğdat :(
    başka sözüm yok hakim bey..
    yağlı surat bu felaketin asıl sorumlusu sensin.
    seni unuttuk sanma. yatacak yerin yok..
  • hamit'in topunun direkten döneceği maç.
  • önceki maçta porto'ya kaybetmeyi hak etmemiştik, bu maçta da puan almayı hak etmedik.
  • orta hakemin bizim adımıza gol atma ihtimalinin eren den fazla olduğu maç.
hesabın var mı? giriş yap