• benden duymuş olmayın da durum böyle.
  • eğer gerçekleşirse konser mekanının azımsanamayacak kadar fazlasını sadece (bkz: where is my mind) parçalarını bilenlerin arkadaşlarına eşlik etmek için gideceği konser.
  • pixies, where is my mind çalmaya kalkarlarsa eğer, barış manço'dan hal hal şarkısını koro halinde söylemek suretiyle pixies'i bastıracağımız konser. maksat gençler şiddet görmesin. rahat olunuz. (bkz: sevgiyle)
  • coşkulu ve gürültülü bir konserdi. frank black kel ve fodulken ve kim deal yokken bunlar oldu. gerçi kim yerine gelen paz lenchantin isimli abla da onu aratmadı diyebiliriz. beklediğimden çok daha iyiydi. rock tarihinin en kült olmuş ve güzel şarkılarından biri olan where is my mind'ı da sahiplerinden dinlemiş olduk. şahsen bagboy ve tame'i de çalmalarını isterdim ama olmadı, olsun.
  • soma için müzik kampanyasıyla birlikte kategori ayrımı kalkmış ve 10tl'ye bile bilet alınabildiği halde 6000 kişilik salona biletler hala satışta. kaç kez türkiyeye gelmiş travisin bile bileti bitti, ayıp.
  • daha haberi ilk çıktığında biletini aldığım konser. yıllardır umutsuzca süren bekleyiş sona erdi. çocukluk aşkımız kim ablamızın olmayışı üzse de napalım artık. adamlar kanlı canlı ayağımıza gelmiş. dertli olduğum günlerde bile rakı içerken en yakın dostumdan öte bana eşlik etmiş adamlar bunlar. çocukluğum gençliğim, kadayıflığım hep bu adamlara denk geldi. psikolojik durumunuza göre müzik dinlersiniz ya hani. benim durumum yıllardır pixies, değişmiyor.

not: pixies'in yüzde ellisi kim deal'dır arkadaş.
  • ön grup olarak (bkz: the ringo jets)'in coşturduğu, daha sonra pixies ile iyice kendimizden geçtiğimiz, finalinde de where is my mind çalarak bütün binaların yıkılmasına sebebiyet veren konser. anca kendime geldim, anca toparladım anca entry giriyorum. yer yer tribünlerde boşluklar vardı. yeterli ilgiyi görmediği kanısındayım. biz ne ara bu kadar lüks bir millet olduk? pixies geliyor, fakat tribün bölümlerinde boşluklar vardı. herkes saha içi bilet almış olsa bile tribünlerin dolmuş olması gerekirdi diye düşünüyorum fakat herneyse.

ayrıca bir setlistte ben de var. bu yüzden benim açımdan unutulmayacak bir konserdir. where is my mind'ı tekrar dinlemek isteyen, gelemeyipte merak eden varsa amatör olarak videosunu çekip yükledim. şuradan ulaşabilirsiniz.
  • konserin gerceklestigi blackbox istanbul'un super bir mekan oldugu kanisina vardigim konserdir.mekan yeni yapilmis ve hemen hemen hersey dusunulmus iceride koltuklar,ses sistemi ve abians oldukca etkileyiciydi.iceriye girerken degerli esyalari kilitli dolaplara koyma sansinizda mevcut.
  • şaka heralde ya başka açıklaması olamaz.dünya üzerindeki bütün grupları 2014'te getirelim olsun bitsin kampanyası falan dönüyor heralde organizatörler arasında.para bulursam koşarak gideceğim konserdir.
  • kesinleşmiş konser.

http://www.pixiesmusic.com/new/

ön grup da ringo jets olacakmış. black box istanbul diye açılacak yeni bi yerde olacakmış.
hesabın var mı? giriş yap