• birkaç dakika önce wikipedia'da doğum tarihine bakıp 1917'yi görünce maşallah demiştim, ağzım bal yesin hele bir de uzununkine uğrayayım.

edit: (bkz: scheisse)
  • 'yakmayalım da besleyelim mi'

zebani
  • yalan haberdir. 25 şubat 2015 ntv rezaleti adlı ayrı bir başlıkta incelenmelidir. haberi kaldırdılar.
  • bazı insanlar gerçekten de ölmeli. lanet olsun vereceği hesaba da çekeceği cezaya da. bazı insanların cismi de ismi de bir an önce silinmeli. hiç değilse bir tanesinden temizlenmeli dünya.
    herkes iyi biliyor ki, ne kayıpların akıbeti söylenecek, ne işkencelerin izleri silinecek. daha da yaralayacaklar konuştukça, savundukça kendilerini. daima arkalarında kara uzun gölgeleriyle, şehadet parmakları havada sallanan vekilleri olacak bunların, simsiyah cübbeli. yakalarında her daim madalya olacak, vahşetin barbarlığın zulmün nişanesi. en iyi evlerde oturup en iyi arabalara binecekler.
    seni mecbur edecekler, defalarca aynı tiyatro oyununu izlemeye, üstelik evladının cesedi varken baş rolde. tam müsamerenin orta yerine uzatılmışken boylu boyunca işkencede öldürülmüş bir mevta. sen adaleti bulacağım diye katlanırken tüm olan bitene, adalet seni suçlu bulacak katiller yerine.
    bazı insanlar gerçekten de siktir olup gitmeli. bir an önce çürüyüp, bu topraklardaki ismi de cismi de yok olup gitmeli.
  • trolleme değilse herkes için önceden hazırlanmışı olan "ölümü halinde girilecek haberin" yanlışlıkla yayına alınmasıdır en fazla.

bu vesileyle sizin rezerve yazan elinizi sikeyim.
  • kısa süreliğine akıllara recep tayyip erdoğanı getirmiştir.
  • her ne olursa olsun sonuçta insan olduğu için üzüld..
    şaka lan! katlettiğin insanlar orada bekliyor seni. bu dünyada çekmediğin cezayı diğer tarafta çekeceksin kaçarı yok.

(bkz: kabir azabı)
  • kaybetmiş, sonra tekrar bulmuş anlaşılan.

(bkz: iğrenç espri)
  • gönül ister ki daha önceki iki denemenin aksina bu kez başarılı bir girişim ile hak ettiği cezayı bulsun. ama olmuyorsa olmuyor, herhangi bir biçimde ölmesine de razıyım ben artık. haliyle umutla beklediğim, gerçekleşmesi halinde de kutlamak için komşulara, mahalleliye tatlı(lokma olabilir) dağıtacağım haber. tüm ailesi ve sevenlerine bir kez daha allah belanızı versin diyorum.
  • yok öyle bişey...

(bkz: iç güvenlik paketi)
hesabın var mı? giriş yap