• bu nedir abi.. dakika 74 daha yahu.. pirömiyer ligin derbisi..
  • işte premier lig bu değil dediğim maç.

city'nin 1-0 olsun bizim olsun mantığıyla oynadığı, chelsea'nin geride olduğu halde ne yaptığı belli olmayan futbolu ile saçma sapan geçen bir maç.

boş pas izlemek isteyen, tekrarını izlesin.
  • ilk 20 dakikasina dayanabildim. southampton-westham maci bu mactan daha tempolu olur. keyifsiz mac.
  • bu nasıl chelsea allahsiz conte. azıcık pres aq. oyununu değiştir. yenileceksen bari oynayarak yenil.
    dakika 65-75 arası chelsea'nin ayağına top değmedi. sürekli city paslaşıyor. 1000 pas rekorunu kıracaklarmış...

barcelona'nın paslı sıkıcı futbolunu gördüm az önce allah belamı versin ki az kalsın uyuyordum entry girerek uykumu açtım.

46. dakikada atılan gol ile city üstünlüğünde giden maç...
  • city’nin 29 maçta 25. galibiyetini alarak en yakın takipçisinin 18 puan önünde liderliğini sürdürdüğü maç olmuştur. ayrıca 902 isabetli pasla premier league rekorunu tekrar kırmışlardır. bunu chelsea karşısında yapmaları ayrıca takdir edilmelidir. itici bulan süper lig izlemeye devam etsin çok güzel ligin varya amk.
  • guardiola denen futbol katili yüzünden sıkıcı geçen maçtır. şu adamın yönettiği hiçbir takımın maçlarını izlemekten keyif almıyorum. gitti aynı kendisi gibi itici kulübü de buldu.
  • ingiltere premier ligi 29. hafta karşılaşması. maçın başlama saati tsi 19:00.
  • ctiy sağla takım
  • tarihe not düşelim: chelsea futbolcularının sattığı maç.
hesabın var mı? giriş yap