şükela:  tümü | bugün
  • saat 21:00'de gerçekleşecek olan, başak şengül moderatörlüğünde ve hande fırat, şirin payzın ve murat çelik (muharrem ince'nin karşısına çıkmış olan biraz şişmanca gazeteci) eşliğinde gerçekleşecek olan yayın.

bakalım hande fırat bu sefer nasıl bir ruh haline bürünecek...
  • aramaya inanmamis yazar girdisi

(bkz: 05 haziran 2018 kemal kılıçdaroğlu cnn türk yayını)
  • erdoğan'dan bile az reyting alır inş.

kılıçdar one hit wonder çıktı, bir defalığına mahsus melih gökçek'i uğur dündarın programında başarıyla darladı ve ondan sonra tek bir tane iyi yayın yapamadı.

sonra nasıl olduysa chp'nin başına geçti ve böyle bir şey mümkün olabilir mi temalı br kariyer yaptı. gerçekten de çok merak ediyorum, nasıl bir insan meral akşener varken oturup kılıçdarı izler? böyle bir şey mümkün olabilir mi?
  • umarım kendi adına konuşur, partisi adına da konuşsa olur umrumda değil.

ama muharrem ince ile ilgili konuşmasın. muharrem ince'nin tüm türkiye'yi heyecanlandıran müthiş çıkışı sonrası anladım ki kılıçdaroğlu baştan itibaren çok çok büyük bir hataymış. öyle büyük hata ki belki de son 5 yıldır türkiye boşu boşuna akp'yi çekmek zorunda kaldı. hatta reis severler bile yanlış kişiye reis diyerek ızdırabın kendilerine düşen payını aldılar.
  • başlamış olan yayındır.

canlı yayın
  • hande fırat'ın şimdiden olaya başladığı yayın. muharrem ince'nin ''kaşar gazetecilerle çalışmayacağız'' lafını kılıçdaroğlu'na soruyor.

kılıçdaroğlu ince'yi överek cevap verdi.
  • hande' ye bir de kemal kılıçdaroğlu' nun ayar vereceği canlı yayın olacaktır...

edit: 1,5 - 2 yıl sonra yeniden bir başka sisteme geçmek maliyet getirmez mi diyor hande...

hande, sistem cumhuryetin kurulduğu yıllardan beri devam eden parlamenter sistemdir...onu sen erdogan'a sor sistemi değiştirdin maliyet olmuyor mu diye...
  • hande kaşar gazeteciler lafından çok alınmış.

ince olsa "sizin alınmanıza gerek yok. ben onu erdoğan'ın yalakası olan gazeteciliğin yüz karaları için söyledim." derdi. işte kılıçdaroğlu ve ince'nin üslup ve hitabet farkı.