• 10 lira kargo ücreti ile kedi evi satan mobilya firmasının yaptığıdır.

genellikle x firması rezaleti olarak karşımıza çıkan türk firmalarından beklenmeyecek derecede güzel olay.

mobilya üreten bu adamlar oturmuşlar hurdacıya satacakları (zarardan kar) malzemelere şekil verip ve paketleyip (maliyet) sadece 10 tl kargo parasına kedi evi olarak gönderiyorlar.

taksit bile yapabilirsiniz. elinize mi yapışır bir paket sigara fiyatına kedilere ev kurun.

kediye sahip çıkalım

(bkz: adore mobilya)

edit: felis margarita adlı yazara teşekkürler. ilk fark eden* oydu bu güzelliği.
  • çok güzel bir düşünce.
    düşünen ve yapanın ellerine emeğine sağlık.

ve siz sevgili ekşiciler;

1- lütfen bokunu çıkarmadan ihtiyacınız kadar alınız
    2-bunu donanım haber ölücülerine söyleyecek ilk kişiyi, kedi severlerin ellerine emanet ediniz.
  • rezaletler kadar görünmesi ve uplanması gereken başlık.
    tebrikler.

edit: donanımcılar farketmiş. şu an merhametli yaklaşıyorlar olaya.
  • bu ülkede siz ne kadar iyinin peşinde olursanız fazla doz enayi olmanın ötesine geçemiyorsunuz ne yazık ki. donanımhaber forumunda bi fırsatçı pisliğin yorumunu gördüm ve insanlığımdan tiksindim. adamın kedisi yokmuş, bu kedi evlerinden 20 tane almış, petshoplara veya sahibinden.com'da hayvanseverlere 20-30 liraya okuturum diyo! evet, biz hayvanseveriz ama senin gibi hayvanlardan tiksiniyoruz!

bu insanlarla napıcaz hiç bilmiyorum yaa.
  • bana uzun zamandır entry girmeme orucumu bozdurmuş güzellik gibi güzellik.
    hemen siparişi verdim. maksimum 1 adet sipariş verilebiliyormuş, yaşadım öğrendim.
  • umarım evde sehpa olarak kullanırım diyen çakalların değil de sokak kedilerine ulaştırabilecek iyi insanların eline geçer bu evler. adore mobilya harika bir iş yapmış. ihtiyaç halinde aklıma gelecek ilk marka kendileridir bundan sonra. kim düşündüyse aklına sağlık.
  • bugün elime geçti, yaptım. harbiden kenarı köşesi ezilen mdf parçalardan yapmışlar. aslında, özellikle su geçirmemesi için boyayasım vardı ama kılavuza "boya kokusunu kediler sevmeyebilir, iyice havalandırmanız lazım" yazdıkları için vazgeçtim boyama işinden. dışındaki naylonu çatısı için izolasyon amaçlı kullanmayı tavsiye etmişler.

bir iki parça da köpük çıktı içinden, kapısı çok büyük gelmişti bana, onu biraz daha küçültüp korunaklı hale getirmek için sıcak silikonla yapıştırdım. aslında bir de rüzgarı bir nebze daha kesmek için kedi kapısı gibi bir şey yapasım var, onu da yapınca tam olacak.

son hali 2

imgur açamayanlar için: 1 2

bu vesileyle buradan, daha önceden de sevdiğim bir firma olan adore'ye teşekkür ediyorum. aynı zamanda bu kadar kaliteli olmasa da, whiskas ve migros'un beraber yaptığı kedi evleri, 1.5 kg kuru mama ve 4 adet ıslak mama ile migros'larda 14.39 tl'ye satılıyor. bu evler kartondan ama yine üzerindeki naylon ambalajı tamamen açmadım, üzerine de streç film sararak destekledim. normalde çıkarılan ön kapağını da kedi kapısı gibi yaptım.

içlerine eski yastık, örtü, bez. vs koyarak; daha sıcak olmalarını da sağlayabilirsiniz.
  • basliktaki 2015'i neden hala kimsenin duzeltmedigini merak ettiğim kampanyadir.
  • cidden on numara güzellik. 2 gün önce elime geçmişti evde değildim yapamadım, bugün yağmur da olunca yaptım 1-2 saatte. içinden çıkmaz diye çivi falan da almıştım ama hiç gerek yokmuş her şeyi koymuş adamlar içine. şu şekilde

boya vs işleriyle uğraşmak yerine strafor alıp onla bir güzel kapladım. kargonun poşetini üst kısma geçirdim, ekstradan açıkta kalan yerleri streç filmle kapladım, yapıştırıcı yerine de bol bol bant kullandım. üstüne de kedi evidir lütfen almayınız! diye çıktı alıp laminasyon makinesiyle kapladım ki su geçirmesin ve dayanıklı olsun.

kapı evet biraz büyük kalıyor daha önceden bahsedilen taktiği ben de uyguladım daha iyi oldu sanki.

goody marka kuru kedi maması almıştım hepsiburada'dan yanında da 7 litre kedi kumu vermişlerdi, onu da zemin yaptım.
    (hepsiburada diye belirtmemin sebebi siz de alabilirsiniz diye, 2.5 kiloluğunu 14 liraya almıştım yanında da 7 litrelik kedi kumu hediye ettiler, migrosta %40 indirimli hali 18'di)

bu da final.
    dns kullanmayanlar için dev hizmet! 1 2
    hep aklımdaydı yapim diyordum adore ön ayak oldu, teşekkürler adore.
  • adore mobilya'ya teşekkürler, gerçekten çok güzel bir iş yapmışlar keşke benimde önceden haberim olsaydı ve alabilseydim. bu yaptıkları sayesinde hafızama kazınmış oldular bundan sonra herhangi bir mobilya ihtiyacım olduğunda ilk olarak aklıma onlar gelecek ve çevremede tavsiye edeceğim.

yüz binlerce lira harcayıp yapamayacağınız tanıtımı çok hoş ve pozitif bir şekilde yaptınız, hem biz mutlu olduk hemde sokaktaki dostlarımız. lütfen bu ürünün devamı gelsin bunu burada sonlandırmayın bu bizim için çok mühim.

bu yüzden sizden çoğumuz adına ricam,

lütfen bu kedi evlerini düzenli olarak üretip satışa sunun tıpkı normal mobilya ürünleriniz gibi yılın her zamanı satın alabilelim. düzenli olarak bunu sağlamak için karınızıda koyup satın, aşırıya kaçmayan bir fiyatlandırma yaptığınız müddetçe zaten bu ürüne sürekli bir talep olacaktır ve bu şekilde pazardaki büyük bir açığı hem tüketicinin gönlünde yer edinerek hemde kar ederek doldurmuş olucaksınız.

bu yaptığınız işten 3-5 gün evvel internetten hazır kedi evini saçma sapan fiyatlara satmayan bir yer aradım ve bulamadım. sokağa uygun düzgün bir kedi evi göremedim, başka kedi evleride abartılı fiyatlara sahipti ve satın alsanız bile sokak ortamına uygun değildi malzemesinden dolayı. bu yüzden gerçekten pazarda bir açık var kimsenin şu güne kadar dolduramadığı.

lütfen bu kedi evinin üretimine devam edin, ekstra iki ricam daha olucak çevresini veya en azından çatısını olabildiğince basit bir malzeme ile yağmur ve kar suyundan koruyacak şekilde kaplamak çok zor değilse bunuda yapabilirseniz mükemmel olur. ek olarak köpekler içinde bunu üretme şansınız varsa o konudada talep olucaktır. biz bunun ücretini seve seve ödemeye hazırız yeterki üretilsin eminim çok fazla insan satın alacaktır.

buraları muhtemelen takip edip okuyacağınızı tahmin ediyorum, lütfen dediklerimize kulak asın ve üretime devam edin en kısa zamanda. sizde, bizde, sokaktaki dostlarımızda mutlu olsun.

edit: imla.
hesabın var mı? giriş yap