şükela:  tümü | bugün
  • istanbul iyi parti il gençlik kollarının demirören medya grubunun önünde düzenlediği protestodur.
    kanald, cnntürk ve hürriyetin bir arada bulunduğu yerleşkenin tam önünde bir perdeye habertürkteki meral akşener yayını yansıtılmış.
    yayından sonra meşaleli, sloganlı protesto başlamış.

sahalarda görmek istediğim hareketler.
    tebrikler ve elinize sağlık gençler.
  • cnn türk'ten canlı yayınlanan protestodur.

ee nasıl oluyor lan şimdi bu iş?
  • doğan medya’nın devri ile cnn türk’ün tamamen havuz kanalı haline geldiğini 7 düvele göstermiş eylemdir. organize edenleri kutluyorum. iyi parti ilginç propaganda yöntemleri izliyor, ben gayet başarılı buluyorum.
  • yandaş medyaya çıkarmadan 3 atmış eylemdir.
    tayyip erdoğan bugüne kadar rakiplerini hep kendisi seçmiştir cumhurbaşkanlığı seçimlerinde karşısında rakip olarak görmek istediği kişi ise muharrem ince'dir.
    sırf bu sebepten muharrem ince'nin karşısına nagehan alçı ve hande fırat gibi türk toplumunun nefret ettiği 2 figür çıkarılmış ısmarlama sorularla muharrem ince tarafından deyim yerindeyse yerin dibine sokulmuşlardır bu programların bitimiyle birlikte ince halk kahramanı olmuştur.
    örneğin fizik öğretmeni ince'ye nükleer enerji sorusu sorulmuş ince gelişine çakmıştır.
    akabinde ince'nin muhafazakarlığına değinilmiş fakat havuz gazetelerinde çarşaf çarşaf çıkan ramazanda bira içme muhabbetine girilmemiştir.
    normal şartlarda nagehan gibi çirkef bir kadın bu soruyu es geçermi?
    geçmez.
    peki o zaman mevzu ne?
    mevzu net tayyip erdoğan, meral akşener 2.tura kalırsa şansı olmadığını biliyor ve medyayı ona göre dizayn ediyor.
  • ben bunların meclis seçiminden sonra şimdiki muhalefetin çoğunluğu elde ettiğindeki hallerini merak ediyorum.

ahlaktan yoksun medya grubuna yapılan protestodur.
  • simdi beyler iyip istanbul il genclik kollari baskaninin tipi su

yani simdi ne desem gg.
  • muhalif birisi olarak desteklediğim eylemdir
    bağırın çocuklar.
    sesiniizi duyurun.
    güneş sizin çığlıklarınızla uyanacak.
  • (bkz: #77764832)
  • (bkz: demirören medya grubu boykotu) ile devam etmesi muhtemeldir.