• cumhurbaşkanı geldiğinden yollar kapandığı içindir. güneşli'den çıkabilen yok. ben ibb yerinde olsam akom'dan cumhurbaşkanından dolayı şu yollar kapalıdır, şu istikametleri kullanmayın diye paylaşırdım.
  • cumhurbaşkanının yahya kemal beyatlı gösteri merkezi’ndeki programı nedeniyle aşırı derecede yoğunlaşan trafiktir.
  • bir saatte sadece 2 km yol yapabildiğim trafik. cumhur gelmiş ondan böyle olmuş diyolla. gelmiş olabilir bence de, aylardır bu kadar berbat trafik görmemiştim, yağmur da yok, kesin biri gelmiştir.

edit : acıktım. muzcu filan olsaydı bari.
  • cuma akşamı normal şartlarda zaten istanbul trafiği felç oluyor, bir de istanbul'un en işlek bölgelerinden birinde yüze yakın yol ya kapatılmış ya da şerit daraltılmış padişahımız geldi diye.

şu mubarek günde edilen dualar kabul olurmuş. herkes ne kadar beddua varsa etsin, biri tutmazsa biri tutar da kurtuluruz belki.
  • 15 dakikalık yolu tam 1 saatte anca gitmemi sağlamış trafiktir. ulan 2 kişi geçecek diye vatandaşa bu eziyet çektirilir mi be? kul hakkı lan bu kul hakkı. haram zıkkım olsun her damlası ile. kolay kolay beddua etmem ama mübarek kandil gecesi bana beddua ettirdiler. hak ettiğinizi bulursunuz inşallah.
  • eve yürümek zorunda kaldım milim trafik ilerlemiyor. hadi cumhurbaşkanı geldi tamam ama insan kavşaklara trafiği etkileyecek noktalara trafik polisi koysalar böyle olmazdı. kimse ışıkları dinlemiyor tam bir kaos ortamı.
  • trafik yoğunluğu 19:26 itibari ile %126'dir. bu da istanbul'un cuma günü 18:00-20:00 arası ortalamasından fazladır. genel trafik ortalamasından ise %26 fazladır. toplam 1222 noktada sıkışıklık mevcut ve tüm şehirde 706 km uzunluğunda yoğunluk vardır.
  • allah, reisimiz bildiği gibi yapsın. bu kandil gecesi çok güzel dualar ediyorum.
hesabın var mı? giriş yap