• ince olduğu için çok uzunmuş gibi görünen başarılı oyuncu.
  • star wars the last jedi'da ruhu gelgitlerle dolu karanlık lord kylo ren'de mükemmel olan amerikalı aktör. kylo ren, force awakens'dan itibaren benim yeni favori anti kahramanım olmuştu. bu filmde de adam driver onu boğuk sesi, tekinsiz mimikleri, benzersiz yüz fizyonomisiyle yine harikulade oynamış.

artık yazıhanemin duvarına da, odamdaki müzeye de birer kylo ren eklemenin zamanıdır.
  • star wars'un ilk filminde tipsizlikten öldüğünü düşünüyordum. tek ilgimi çeken sesi olmuştu. ikinci filmi izlerken alıcı gözle baktım, burnu hala kaval gibi, gözleri küçük, dudakları eğri, elmacık kemikleri çıkık ama çok çekici, hatta ses tonu da eklenince aşırı seksi. film boyu gözlerimi alamadım üzerinden.
  • star wars'un son serisinin ikinci filmi itibariyle gönüllere taht kuran aktör. ilk filmde ne kadar itici geldiyse, son filmde o kadar beğendim! kylo ren şimdi kylo ren oldu! ayrıca çirkin değil lütfen ağzınızı toplayın.
  • başlarda ben de destekledim ama şimdi bilemedim
  • çok garip bir ifadesi var, fazlasıyla mütevazı ve çok yetenekli bir aktör. adamın öyle sesi var ki kylo ren'i oyynarken derin bir ses çıkarması için maskeye gerek yok. zaten karanlık karanlık çıkıyor o ses.
  • tuhaf bir burna, asimetrik bir yüze/yamuş yumuş bir çeneye rağmen esrarengiz bir şekilde yakışıklı olabilen aktör. ilginç bir çekiciliği var, 'boylu poslu' kavramının en çok yakıştığı, anlamını bulduğu insanlardan olabilir kendileri.
  • yamuk yumuk bir surata da aşık olunabileceğini görmemizi sağlamış olan, gayların ve kadınların yeni prensi. la bide buna yakışıklı diyen olmuş .sakin olun bak allah çarpar. gidin dağa taşa sürtün daha iyi .
    dünya yakışıklınızın son resimlerinden bir tanesi.
  • kesinlikle yakışıklı değil hatta altın oranın içine ediyor ama nedense ben de yakışıklı buluyorum. girls dizisinde oynadığı karakter yüzünden olabilir bilemiyorum. hele gülünce böyle yanakları sıkılası. ayrıca her oynadığın rolün hakkını veriyor.
  • mert fırat ile kendisi aynı kişi olabilir. auraları inanılmaz derecede benziyor.
hesabın var mı? giriş yap