• euro truck simulator 2 ve american truck simulator oyunlarından sonra farklı bir stratejiyle gelecek oyun.

oyunun videosu
    videodan anlaşılacağı gibi oyunda acıktığınızda tavşan vurarak avcılık yapabiliyor, tekerleğiniz patladığında kriko yardımıyla değiştirebiliyor ve yol üzerinde herhangi bir marketten alışveriş yapabiliyorsunuz.

steam adresi

fotoğraflar;
    bir
    iki
    üç
  • gece gece heyecanlandıran oyundur.

yuvarlanan kayalar, uçurumdan geçişler korkutmadı değil, nihayet daha gerçekçi bir oynanışa geçileceğinin sinyalleri verilmiş.

karaambar kamyoncular derneği olarak merakla beklemekteyiz.
  • king of the road’dan gayrısı yalan olacak oyundur.
  • normalde oynadığım takip ettiğim bir oyun değil ama, bu daha çok "alaskan driver simulator" olmuş gibi...
  • euro truck simulator 2 ve american truck simulator ile alakası olmayan oyun. geliştiricisi farklı. sadece isimleri benzer.
  • zorlu iklim koşullarıyla ve farklı mekanikleri ile heyecanlandıran; ancak scs software tarafından yapılmadığı için kalitesi tarafımca tahmin edilemeyen oyundur.
  • tanıtım videosuna bakıldığında american ve euro track simulator'a göre daha detaylı bir oynayış sağlayan tırcı simülasyon oyunu. basit anlamda avcılık ve tamircilik özellikleri oyuna keyif katacağa benziyor. yolların ve köprülerin zorlu olması güzel bir özellik ancak birkaç farklı çeşitten öteye gitmezse sıkıcı olabilir.

çıkış tarihi henüz açıklanmamıştır.

trailer
  • .com uzantılı alan adına sahip olduğum oyundur. ilgilenen yeşindirebilir.
    (bkz: alaskantrucksimulator.com)
  • avlanma, kamp yapma, yolda karşılaştığımız doğal felaketler, araç sorunlarıyla birebir ilgilenme, birinci şahıs görüşü ve alaska atmosferi...

bu oyun bize bunları vaadediyor ve verecek gibi gözüküyor. ne yalan söyleyeyim (çıksa bile underrated kalacak bir oyun ama) tek beklediğim oyun diyebilirim. tanıtım videosunun sonundaki "tell a story" yazısı bile beni ikna etti. bakalım bizi ne gibi bir hikaye bekliyor.

edit: demosu yayınlanmış oyunun, birazdan indirme listesine alacağım. o indirirken yeni yüklenen videosunu izledim. güzel eklemeler yapılmış. video sonuna euro truck simulator'e de çakmayı unutmamışlar. :)

"be a trucker. not a truck"
  • sene olacak istek listesinde, gelmedi gelecek gibi de değil. pek yakında demeye devam ediyor
hesabın var mı? giriş yap