• ana eksenini demokratların ve neo con'ların oluşturduğu dünyayı hizaya sokmaya çalışan oluşum.
    fetö de bunların eseridir,sscb yıkılmadan önce nato ülkelerinde oluşturdukları gladio yapıları da.google,facebook,twitter,amazon vs. aklınıza gelecek bütün teknoloji devleri,fed,amerikan üniversiteleri de bu yapının hizmetine çalışır.jfk sonrası başkanların hepsi de bunların süzgecinden geçerek aday olmuşlardır.taa ki sistem dışından gelen,ne yapacağı belli olmayan,kontrol edilemez donald trump'a kadar.
    özellikle son 2,5 senedir amerikan tarihinde görülmemiş olaylar yaşanmaktadır.gizli birileri amerikan başkanından ayrı resmi kurumlara talimat vermektedir.devlet sanki 2 başlılıkla yönetilmektedir.trump başkan seçilmeden önce kampanyası sırasında swamp diye nitelediği bu grubu kurutacağını söylemişti ama nafile.zira kendisini gizli olarak 24 saat dinleyen,devletin bütün kademelerini çoktan ele geçirmiş bu oluşum ona rahat vermemeye kararlı.kendisi de bu durumu en sonunda ''savaştayız'' diyerek aslında kabul etti.amerika birleşik devletleri'nde önümüzdeki 1-2 senede olacaklar dünya tarihi açısından kırılma noktası olabilir.
  • istenilse on günde yıkılacak devlet. ben talibim göreve, desinler gel kardeşim yakala şunları, on günde temizlerim. ezberledik kardeşim hepsini dizilerden, filmlerden. şu sözlüğü takip eden insanların yarısı temizler bu devleti.

-mason kuşon ne tarikat varsa al yöneticilerini.
    -skull mı ne öyle bi adamlar var, onları al içeri.
    -tütün, petrol, silah firmalarının üst düzey adamlarını topla. bankalar da varmış onu da interneyşınıl filminden öğrendim yeni, onları da unutma.

tamam lan işte bitti. bi de ben şöyle bi dolaşayım beyaz sarayı, pentagonu falan gözünden anlarım hayınları. hangisi saraya sızmış başkan yardımcısı, hangisi satılmış senatör, hangisi kırmızı düğmeye basacam diye tutturacak olan zalım general hemen yakalarım.

sayın obama, al sana fırsat, hazır geliyosun bi görüşelim. yanlız pazar olmaz mangal yapıcaz arkadaşlara söz verdim. olmazsa adnan hocamla beraber gelelim sana da iki iş olmasın.
  • (bkz: homeland)
  • amerikan merkez bankası, kısaca fed. ayrıca bu kurumun elinde para basma yetkiside vardır. bazan aynı bizdeki merkez bankası fahri çalışanları gibi çalışırlar.

tetikcileri:
    aga babası dış politikalarına danışmanlık yapmak üzere kurulan dis iliskiler konseyi .
    son eseri project for the new american century
    imf
    dunya bankasi

silahları
    dolar
    amerikan ordusu

düşmanları
    israil ve ingiltere haric dünyanın geri kalanı
    euro
  • (bkz: cfr)
  • tüm dünyada gerçekten ne olup bittiğini bilen adam sayısının kaç olduğunu çok merak ediyorum
  • (bkz: hamilton 68)
  • oylesine derin ki turkiye'de dag basinda esek siken coban bile hakkinda doktora tezi yazabilir.
    ne de olsa osmanli torunuyuz.
hesabın var mı? giriş yap