• türkiye'de brooklyn nine nine deli gibi popülerken büyük ihtimalle netflix'de olmadığı için kimsenin bilmediği yaran dizi. özellikle üçüncü sezonu oldukça komiktir.
  • 4. sezonun 6. bölümünde feci komik bir fargo parodisi yapan polisiye komedi dizisi.
  • bu dizideki en sevdigim esprilerden biri tek kelime söylemeden yapılan şu ikea espirisi
  • - maktulun sırtındaki delikleri görüyor musunuz?
    biri bu deliklere doğru ateş etmiş yani olay intihar değil..
  • bugün keşfettim ben bu diziyi ve şu an 6. bölümdeyim. saçma sapanlığın dibine vuran bir dizi ve itiraf edeyim çoğu esprisi de güldürmüyor. hep beklenen şeyler var ve bu da bir yerde sıkıyor. ama sanırım tam da burada insanı yakalıyor. öyle salakça ve saçma ki konular, bu haliyle düşünmek istemeyen biri için kesinlikle vakit öldürücü bir dizi haline geliyor. bir de her bölümde illa ki boş boş gülümsediğim bir esprisi oldu beni şaşırtan.

2. sezonu başlamış. 20 ila 25 dakikalık bölümler halinde ilerliyor. bir göz atılabilir bence.
  • yeni basladigim ve çok begendigim dizi. absürt komedi sevenler kaçırmasın.

naked gun filmini izleyip beğendiyseniz bu dizi size göre :)
  • --- spoiler ---

s01xe10 izlerken karnıma ağrılar soktu. hele ki istanbuldaki elemana skype'la baglanma sahnesinde koptum. yaşanan olaya güldüm yoksa internet hızımızla dalga gecmeleri üzdü tabi. *
    sezon finali için çok başarılı bir bölümdü.

"this guy's a gym teacher, we don't know what he's capable of "

--- spoiler ---
  • brooklyn nine nine'in daha absürt olanı. kaygısızlar'ın yabancı ve polisiye hali gibi düşünün. hiç beklenmedik anlarda hiç beklenmedik şekillerde güldürebiliyor.
  • yiğit özgür karikatürlerinin polisiye komedi dizisi olmuş hali. dizideki esprilerin büyük çoğunluğu absürt kelime esprisi.
  • kotu adam: "this is america angie, don't you know that bad guys always win at first"

angie: "in that case i will see you later in the episode"
hesabın var mı? giriş yap