şükela:  tümü | bugün
  • atamızın -büyük ihtimal çoğu insanın ilk defa göreceği- görüntüleridir. bi görüntüde akıcı fransızcası dikkat çekiyor. bir diğerinde afet inan ile abd büyükelçisi joseph grew arasında adeta tercümanlık yapıyor.

elçiyle fransızca konuşuyor.

elçiye orman çiftliğini gezdiriyor

afet inan'a abd kadını hakkındaki fikri soruluyor.

youtube linkleri:

link 1

link 2

link 3

link 4

edit: rica üzerine daha rahat izlenilebilirlik açısından youtube linkleri eklenmiştir.
    gitmeden birşey daha söylemem lazım, görüntüleri daha önce izlemiş olanların 'büyük ihtimal çoğu insanın ilk defa göreceği görüntülerdir' ibareme takıldıklarını görüyorum. bence çok gereksiz bir tepki çünkü entryleri okuduğunuzda bu görüntüleri çoğu insanın ilk defa izlediğini ve izlerken çoğunun da -benim gibi- gözlerinin dolduğunu rahatlıkla görebiliyorsunuz.
  • çoğu insanın ilk kez göreceği denmiş ama oldukça bilindik görüntülerdir.
  • görülemeyen fotograflar. lütfen artık twitter linki vermeyin. twitter linki vermeyin çünkü, bir hesap dahilinde girilebilecek mecra herkese açık bir platform değil.

edit. twitter login olmadan da açabilen arkadaşlar mesaj atmışlar. bende, sayfa üzerinde login kutucuğu çıkıyor. belki mobilden böyle bir durum soz konusu. bazen login olmadigim halde görüntülediği de oluyor. belk8 sayfa içeriği, içeriği paylaşan hesabın ayarlarıyla ilgilidir. yani bir çok değişken olduğu ortada. o yüzden mümkün mertebe loginsiz mecralardan paylaşalım.

edit. mesaj bombardumanına tutuldum. evet ikinci kez tıklatınca açılıyor, ama bazen de açılmıyor. neyse en hesabıma erişip gieiş yapip kurtuldum.
  • ses ve görüntüde muhteşem iyileştirmeler yapılmış videolar. bu siyah beyaz görüntülerden atamın sesini, konuşmasını duymak inanılmaz heyecanlandırıyor insanı.
  • görüntü kalitesi gayet güzel, sohbet çok güzel görünüyor, orada olupta keşke dinleseydim. buradan izlemek bile keyif verirken, atatürk'le iki dakika bile olsa sohbet etmek isterdim.
  • biz nerde yanlış yaptık da adamın hiçine denk geldik amk
  • röportaj verirken ağzını şaplata şaplata fındık fıstık yiyenlerin feyz alması gereken görüntüler.
  • yaa ne güzel diyor tahsin bey’e “anlatır mısınız nasıl başladığınızı” iki gözümün çiçeği. ağzından çıkan her kelimenin asilliği...
  • attan inip esege binmisiz sanki.