• hızlı para reklamındaki özgü namal'ın, robin scherbatsky*'nin let's go to the mall klibindeki hallerini oldukça andırdığı kredi kartı.
  • sanal kart ücreti(aidatı?) olarak 2.5tl keserek yepyeni fantastik bir ücret icat etmeyi başarmıştır, işte innovasyon bu.
  • chip para geçen üye işyerlerini sadece uslu bir çocuk olursanız görebileceğiniz kredi kartı.
  • şu dinamik son reklamındaki müziği dinlemek için reklamına tv dışında instagram'da vs nerede denk gelsem izliyorum. kart ihtiyacım yok ve almayacağım ama reklam müziklerine kayıtsız kalamıyorum. süper gerçekten.
  • az önce, "kasım ayı boyunca internet alışverişlerinizi sanal kart'la yapın, vade farksız 5 taksitle ödeyin!!1" diye bir mail atmış.

26 kasım'da.

kasım ayı boyunca!

26 kasım gecesi.

peki.
  • izmir adliyesinde görev yapan bir devlet memuruna 1 ytl limit veren,olay karşısında dumur olup şubeyi arayan memur arkadasa ileride kart limitinin artabileceği söylenen bankanın kredi kartı...
  • son reklamlarındaki müzik gerçekten harika. ayrcıa spotify'a yükleseler indirir dinlerim. çalıştıkları ajansı tebrik ederim.
  • kart aidatı 169 tl idi en son şimdi ne kadar bilmiyorum. reklamlarını hoş bulanlara hatırlatayım dedim. bir de bir yıl sonra değil de ikinci ekstrede geliyor kart aidatı. reklamlarına kapılıp indireyim diyenlere hatırlatayım dedim.
  • hayvan gibi chippara kazandıran kart. düzgün takip ederseniz senede 800-1000 tl chippara kazandırabiliyor.
  • yeni reklam müziği harika ve yaratıcı reklamcıyı tebrik ederim.
hesabın var mı? giriş yap