• ana yemeği unuttuğu için hiç sevilmeyecek ve hor görülecektir. zira biber dolması side-dish olabilir ancak. hee yok ben makarnayı öyle yaparım ki main course olur derse yine olmaz çinki dolma ile gitmez. bi balık yap , asorti bi sebze yemeği yap ne bilim o zaman helal diyelim
  • şu yemek yapma işini bu kadar büyütmeyin, evet hoştur falan da börekçi bakanımızın aksine "sırf iyi yemek yapabildiği için mükemmel olduğunu düşündüğünüz biriyle evlenecekseniz o evlilikte sorun çıkar" diyorum.
  • boğa burcu erkeğidir ve makarnanın sosunu dahi arada çıkarabilir.
  • tamam işte biber dolması, çorba ve makarnayı saymazsak ben oluyorum bu erkek. oley.
  • yanlış yoldadır.
    biber dolması ile makarna aynı menüde olur mu lan?
  • erkekler yemek yapmaktan anlamaz yok iyi pişiremez yok mutfağı batırır diye iki yumurta kıran adamı göklere çıkaran kalabalığın şaşırıp hayran kaldığı 'model' sanırım. normal insan yemek de temizlik de yapar arkadaş, bize yedirilmeye çalışılan toplumsal cinsiyet rollerini ne kadar güzel yemişiz, hale bak. tamam kadınlar şimdiye kadarki deneyimleri nedeniyle buna şaşırıyorlar biliyorum ama yine de toplu halde bunu düşünen kadınlar 'bana su verdi' diyen quasimodo'yu çağrıştırmıyor mu?

eskiden bu işler evde sosyalleşerek öğrenilirken şimdi zeytinyağlı pırasa yapmak için pırasa ve google yetiyor, yani eskiden annesinin yemek pişirmeyi öğretmediği pek çok adam artık yemek yapabiliyor. dolayısıyla yemek pişiren adam sayısı hiç de az değil. yemek yapan erkeğin piyasa raicinin farkında olanlar olayın ekmeğini yemek için portakallı ördeğe bile bağlayabiliyor.

iyi şeyler bunlar, ne güzel olur birgün yemek pişirmek ne iş ve ne de beceri açısından bir cinsiyetle ilişkilendirilmese de zamanı olanın yaptığı bir şey olsa. o günlerin gelmesi için yemek pişiren adam yetmez, buna şaşırmayan adam ve kadın da lazım, demek istediğim o.
  • xyz mensupları ya da emeklileri yaz kampındaki öğle yemeği gibi menüyü yemek diye yapacak kadar bayik erkektir yada bir nevi düz adamdır belki de ne yemek yapayım diye arayip annesine sormuştur
  • kadınlar ve erkekler neden birbirlerinden bu kadar çok şey istiyor ya yada burdakiler mi manyak
  • ben olmadığım kesin
  • kıymeti bilinmeyen erkek
hesabın var mı? giriş yap