• onlarca ayakkabısı olduğu için ayakkabı eskimeye fırsat bulamamıştır. misal ben taştan yapılma ayakkabı alsam 1 yıl zor dayanıyor, niye? çünkü tek çift ayakkabım var, her yere onu giyiyorum.
  • herkesin bir giydiğini bir daha giymeyecek kadar elit yaşadığını sanan, ülkenin durumundan bi haber olan, televizyonda magazin ve yarışma programlarından başka bir şey izlemeyen insan türünün yadırgadığı kızdır..
  • kaliteli ayakkabı giyiyordur.
  • benim, üstelik daha fazla da giymişliğim vardır. eskitmiyorum arkadaşım, temiz kullanıyorum, mevsim bitimlerinde güzelce temizleyip kutulayıp kaldırıyorum ve zamanı gelince tekrar tekrar giyiyorum. elimde on yıllık pabuç var, hala taş gibi.
  • ayakkabısı sağlam ve rahattır. rahat ayakkabı kolay bulunmuyor, dayanırsa değil üç, on üç sene bile giyerim sorun değil.
  • annemdir. kız değil kadındır(eheh). 65 yaşındadır ve gezmelik ayakkabı diye bir ayakkabısı vardır. gezmeden gezmeye dolaptan çıkarır ve giyer. bana kalsa bir 3 sene daha gideri vardır.
  • kopan düğmelerini de kendileri diker bu kızlar ooo ne korkunç.. demek isterdim ama gayet basit ve net olarak kalitelisini alıyor, eşyasını da düzgün kullanıyordur bi 10 yıl daha da giyer. adamdır.
  • son derece normal olan ve bir ekşi sözlük entrysine neden konu olduğunu halen anlayamamış olduğum kızdır.
  • sevgilimdir. hatta 15 sene önce evlenen teyzesinin nişanda tek seferlik giydiği ayakkabı terlik karışımı bir şeyi de giyiyor hala. geçen yaz gördüm ne bu dedim, teyzemin nişan ayakkabısıydı dedi.. o zaman çok beğenmiş küçük yaşta teyzesi de buna tamam sana saklayacağım demiş. geçen yaz da çıkarmış sandıktan vermiş.
hesabın var mı? giriş yap