• istanbul 7. sulh ceza hakimliği’nin 2017/1786 d. iş sayılı ve 12.05.2017 tarihli kararı uyarınca bu başlıkta yer alan içeriklere erişimin engellenmesine karar verilmiştir.
  • bu başlık dün mahkeme kararıyla sildirilmiştir.
    pedofilinin bakanlık seviyesinde korunduğu * *
    ülkemizde bu sapığın gizlenmesi haliyle şaşırtmamıştır.
    (bkz: 16 yıl ceza alıp serbest kalan çocuk istismarcısı)

http://t24.com.tr/…lup-kadinlari-savunacagim,363100

yukarıdaki link entryye eklediğimde aktifti, bugün kapanmış.
    olsun, bulurum ben yine.
    t24 haberinin önbelleğiindeki habere göre:

tekirdağ'da 5 yıl önce 11 yaşındaki kız çocuğu c.o'ya cinsel istismarda bulunan ve 16 yıl 10 ay 15 gün hapis cezasına çarptırılmasına rağmen tutuklanmayan azmi ergüney, olayın medyaya yansımasından sonra savcılık itirazıyla tutuklandı. ergüney'in istismar ettiği küçük kız 4 yıllık süreçte iki kez intihara kalkıştığını çok zor günler geçirdiğini belirterek " o tutuklanınca mutluluktan ağladım, adalet yerini buldu" dedi.

hürriyet'ten idris emen'in haberine göre, şimdi 16 yaşında olan c.o o günleri şöyle anlattı:

"annemle moldova’dan türkiye’ye geldikten sonra marmara ereğlisi’ne taşındık. ailemle o adama ait bahçedeki bir evde kalıyor meyve topluyorduk. bir gün annemle bahçede çalışırken gülerek bana göz kırptı. birkaç gün sonra tekrar geldi. çuval almak için annemi bir yere gönderdi. annem gittikten sonra ağaçların arasında dokunmaya başladı. çalıştım ama kaçamadım. yaklaşık 6 ay boyunca istismarda bulundu"

"baştan korkudan söylemedim"

“başlarda yaptıklarını kimseye söylemedim. hem korkuyordum hem de utanıyordum. ancak bir gün istismarda bulunurken canım yandı. ‘sevgilim ol’ dedi. ağlamaya başladım. anneme durumu anlattım. annem de üvey babama anlattı. ancak üvey babam ilgilenmedi. bu olaylardan sonra annemle beraber evden kaçtık. karakola gidip şikâyetçi oldum. polisler korkmamamı ve her şeyi anlatmamı söyledi. ben her şeyi anlatınca o adam tutuklandı.”

"tutuklandıktan üç ay sonra serbest kaldı"

“adam tutuklandıktan üç ay sonra serbest kaldı. sürekli hayali karakterler görüyordum. o adamın yüzü gözümün önüne geldiğinde uykularım kaçıyordu. iki ay psikolojik tedavi gördüm. bir gece bileklerimi kesmeye çalıştım. bir süre elleri bağlı tedavi gördüm. davalara katılmaya başladım.

2015’te silivri ağır ceza mahkemesi’nde görülen 5. duruşmada adam bizi tehdit etmeye başladı. sinir krizi geçirdim, duruşmada bayıldım. birkaç gün sonra tekrar intihara kalkıştım.”

"bu mu adalet?"

“29 eylül’de avukatım 16 yıl hapis cezası aldığını söyledi. polislerin gelip o adamı götürmesini bekliyordum. ama öyle olmadı. duruşmadan sonra arabasına binip evine gittiğini gördüm. o an, ‘bu mu adalet?’ dedim. pazar günü avukatım telefonla arayıp tutuklandığını söyledi. o an mutluluktan ağladım. ‘adalet yerini buldu’ dedim. şimdi tekrar okula başlamak istiyorum. avukat olup benim gibi cinsel istismara maruz kalanların hakkını savunmak istiyorum.”

c.o'nun kardeşini de istismar etmiş

silivri ağır ceza mahkemesi’nde görülen davada 16 yıl 10 ay 15 gün hapis cezasına çarptırılan ergüney’in geçmişte başka çocukları da istismar ettiği ortaya çıktı. c.o.’nun 2 yaşındaki kardeşi r.o.’ya da istismarda bulunan ergüney hakkında savcılık bir soruşturma daha başlattı.

azmi ergüney, aynı zamanda ergüney group yönetim kurulu başkanı.
  • malum avukat yerine, asıl bunun gibi adamların başlıkları canlı tutulmalıdır.
    işin garibi, haber sitelerindeki içerikler bile silinmiş.
    ne yani şimdi unuttuk mu? azmi ergüney denen adam bu suçu işlemedi mi?
    ne kadar güzel lan. suç işle, hapisten yırt, millet hatırlamasın bile. biz şurda birine bi siktir çeksek kolumuzdan tutar, en az 3 gün nezarete atarlar. lan tamam adalet kodamandan yana işler ama, ucundan azıcık da garibana tattırın amk.
  • sulh ceza mahkeme kararını cinsel istismar suçunun ifşa olmaması için aldırmış kişi.
  • islam ülkelerinin dışında (bir de japonya) neredeyse tüm ülkelerde böyle adamlar ifşa edilir toplum tarafından ne olduklarının bilinmesi istenir.

ne yazık ki islam ülkesiyiz
  • sapıklığın parayla yıkandığı tertemiz olduğu zamanlar..
  • amerikada pedofil sapığın evinin bulunduğu mahalle bile işaretlenir, oradan ev alınacaksa bu bilgiyle alınsın diye.

biz ise gizliyoruz.
    (bkz: 16 yıl ceza alıp serbest kalan çocuk istismarcısı)
  • bu ülkede zenginlere yasak olan tek şey rezil olmak gerisi tamamen serbest
  • "istanbul 7. sulh ceza hakimliği’nin 2017/1786 d. iş sayılı ve 12.05.2017 tarihli kararı uyarınca bu başlıkta yer alan içeriklere erişimin engellenmesine karar verilmiştir."
    silinse de gerçekler gizlenememektedir.
hesabın var mı? giriş yap