• kıvanç'a nispet yaparak mahalle düğünündeki gibi oynayan kız. karakter başka, dans başka, kafa başka...
  • keşan'a gelin gelmiş. * gelinliğini cemil ipekçi dikmiş ve azra hanım kır düğününde mastika eşliğinde döktürmüş.
    hani yengenin arkadaşı falan varsa biz de edirneliyiz.
  • bayıldım son yılların en samimi, en güzel düğünü.. azra akın' dan samimiyet , güzellik ve asalet akıyor adeta . parlıyor o'nu hiç bu kadar mutlu ve güzel görmemiştim . kusursuz bir heykel gibi ve bir o kadar samimi . inşallah çok mutlu olur....
  • ışıl, ışıl bir gelin olmuş. gözlerinin içi parlıyor resmen. ne giyerse giysin içten mutluluk kadar çok yakışmazdı kendisine. başlık altında diğer düğünlerle kıyaslanmış yeterince gerçi ama; sinem - kenan, kadir - neslihan, fahriye - burak çifti ne kadar kasıntı, ne kadar olmamış, insanlar beğensin, poz verelim diye düğün yapmışlar gün yüzüne çıkarıyor azra akın'ın düğünü. içten mutlulukları, eğlenmeleri, evlendikleri mekan, seçtikleri kıyafetler, dansları. gördüğüm en güzel düğündü resmen. kendileri için düğün yapmışlar doyasıya eğlenmişler belli ki.

tebrik eder, mutluluklar dilerim buradan kendisine, eminim pek çok insan ışıltısı karşısında gülümseyerek izlemiştir görüntüleri.
  • çok güzel ve çok zarif kadın, aynı tornadan çıkmış tiplerden hiç olmadığı için kendisini, doğallığını çok beğeniyorum. türk kadını için güzel bir örnek.
  • biraz boyle kontrolu zor, deli dolu ymus gibi bir havasi var. bilmiyorum ama birseyi var, yalniz duru, estetiksiz, kompleksi olmayan tek guzel turkiye deki.
  • kendisi trakyalı biriyle evlenerek çok doğru bir karar vermiştir. özünden kopmayarak ayrı bir doğru karar vermiştir. klasik güzellik standartlarına bazı noktalarda uymuyor ama sevimli ve duru bir kadın.

bir tek estetiksiz duru güzel azra kaldı diyenlere ise ufak bir hatırlatma. içi güzel dışı güzel (bkz: arzum onan)
  • world miss güzeli bir ara kıvanç tatlıtuğ ile sevgili olmuştu.şimdi trakyalı birisiyle evlenmiş.güzel kadın.
  • 36 yaşında evlensem bende atarım götümü sağa sola
  • cok guzel bir gelin olmus, darisi butun hanimlarin basina.
hesabın var mı? giriş yap