• baba olmayan bilemez baba olmanın lezzetini
    baba olamamak zor eğer gerçekten istiyorsa
  • baba olmak icin bir de bayan gerekliliginden oturu dahil oldugum tanimdir
  • ''oğlan'' çocuğa sahip olmadan ''baba'' olunamayacağını düşünen bir andaval yakarışı.

einstein esintili aile ağacının genişletilemeyecek olması umut verici. iyi ki baba olamıyor/lar.

edit: beni haklı çıkardığın için teşekkürler iktidarsız godoş.
    toplumdan uzaklaştırılması gereken iktidarsız. diline vuruyor.
    (mesaj kutumda monolog destanı yazan küfürler eşliğinde ağladığı görüntüler, birlikte olduğu/olacağı kişinin üzülmemesi adına silinmiştir.)

edit2: kaçmış ama ilk entry şöyleydi
  • (bkz: anne olamamak) kadar dokunmayacağını düşündüğümdür hep
  • üzülünmemesi gereken olay. sahip olmak baba olmaya yetmiyor. ait olun, babası gibi seven biri ya da birileri olur.
  • baba olmak dunyaya cocuk getiren ebeveynlerden biri olmak degil , yemeyip yedirip icmeyip icirten herturlu fedakarligi yapan sirdas abi idol ve sayamadigim bisuru ozellikleri olandir baba
  • biyolojik anlamda bişey ifade etmez.
    biyolojik babam bana, 7 kat ellerin atmayacağı nice kazık atmıştır. kendisi sevgisizliğin, menfaatçiliğin, aşağılık kompleksinin, aile içi şiddetin filan vücuda gelmiş; iki ayak üzerinde yürüyen halidir.

biyolojik olarak baba olmaya elverişsiz bi durumdaysanız bile takmayın bunu yani.
    kalbinizde karşılıksız verebileceğiniz yeterince sevgi, şevkat; minik bir başı göğsünüze sıkıca bastırıp kokusunu alabildiğinizce içinize çekebilecek kadar evlat hasretiniz varsa, gidip koruyucu aile olun...

dölleyerek baba olunmuyor.
    emek vererek, sevgi vererek oluyor...

çocukken ailemin evinden kaçıp çocuk esirgeme kurumuna sığınma hayalleri kurardım bazen... sevgisizlikten ölecek gibi hissederdim o küçücük yaşta. orada severler beni gibi gelirdi...
    eminim o kurumdaki çocuklar da, dışarıdaki ailelerin hepsini birer sevgi yumağı sanıyor...

en azından biri için bu hayali gerçekleştirebilir, onun sıcacık yuvası, sevgi dolu-müşfik ebeveyni; vazgeçilmez ailesi, canı kadar sevdiği babası olabilirsiniz.
    benim babam gibi bazi biyolojik babalarin asla "baba" olamadığı bu dünyada...
    **
  • bir kızım olmasını çok isterdim.

olsun hala şansım var.

umutlar cebimde duruyor.
  • ısteyip de olamayanlar yazsın. diğerleri çıksın kasıyor.

çocuk var mı?
    yok...
    olur olur sıkıntı yapma....
    doktora gittiniz mi?
    bilmem kim vardı şu kadar sene sonra oldu

(bkz: anlayamazsınız)
    (bkz: bence sen olma zaten)
hesabın var mı? giriş yap