• almanya 2. ligi'nde st pauli'de forma giyen cenk şahin'in başına gelen olay.

türkiye'de yaşansa, almanya nota verir, bizim tatlı su cihangir popoları ağlamaya başlardı.
    anlayın beyler bayanlar, türk'ün gerçekten türk'ten başka dostu yok. kendinize gelin.

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/…ldi-252076h.htm
  • işine baksaymış.
  • ('kadro dışı' olarak düzeltmek gereken başlık.)
    fikir özgürlüğü ancak kendi fikriyse! serbest olan ikiyüzlü ülke haltıdır da..
    'tatlı su cihangir solcuları' diye klişenin , toptancılığın, ülkenin bir tarafını başka birine düşman eden rezil klişe
    ikiyüzlülüğün aynısı yapılmaktadır üstelik kendi insanı tarafından.
    cihangir'de oturmaya can atıyorum demektir.
  • anlamadığınız şey şu, savaş çığırtkanlığı yapmak çok ta anlaşılır bir şey değil. hele bir de st pauli gibi bir takım da bunu yaparsanız normaldir.
  • almanlar ırkçıdır, yeter ki fırsat görsünler.
  • abi sacmalamayin ya. st. pauli almanya´nin solcu muhalif cizgisiyle bilinen, kendi polisi ile bile catismalara giren bir klüp. bu takimda oynuyorsan adamlarin siyasi görüsüne - her ne kadar kesinlikle katilmasam da - ters düsen bir paylasim yaptiginda ceza görmen cok normal. aranizdan kaci acaba bir real madrid futbolcusu cok yasa katalonya deyip de kadro disi birakilsa ayni yorumlari yapacakti? böyle sacmalik mi olur, cenk sahin´in bence acilen kendine ülkesine saygili bir takim bulmasi gerekiyor, st. pauli´nin de kendi politik cizgisinde futbolcular...
  • bu ülkede barış isteyenler hapse atıldı...

bununla kıyasla bakayım
  • savaş destekçiliğine imkan tanımadıkları için çok ayıp etmişlerdir. bıraksınlar istediği gibi savaş çığırtkanlığı yapsın. neydi spor? dostluk, barış, kardeşlikti di mi? ne olmuş yani çocuk savaşı destekliyorsa, boyunuz mu kısalır?
  • st pauli'de yaparsan götünü bile keserler. ucuz kurtulmuş.

edit: zamanında top balili'ye geldiğinde ıslıklayıp küfür edenler şu an milliyetçi taklidi yapıyor ve avrupa'ya küfür ediyor, ben ona gülüyorum aslında.
hesabın var mı? giriş yap