• bu zamana kadar kimsenin aklına gelmemesi, kimsenin çaylak entrylerini merak etmediğini ve okumadığını açıkça gösterse de, bir çok kişinin işine yarayabileceğinden mantıklı bulduğum öneridir.

özellikle veri tabanı başlıklarında, ekşi sözlük iş ağı vb. başlıklarda bir çok kişinin işine yarayacağını düşünmekteyim. mesela sözlükçülerin özel ders duyuruları başlığına girdiniz. istediğiniz kriterde bir hoca belki de çaylak arkadaşların arasındadır ve bu özellik sayesinde daha önce ulaşma imkanınız yokken artık ulaşabilirsiniz.

ya da daha önemlisi ekşi sözlük fuck buddy aranıyor ilanlarına girdiniz ve baktınız, ilanlar hep sarışın ve 24-25 aralığında kadınlardan oluşuyor ama sizin aradığınız kriterler bunlar değil, yani yazarlar arasında kriterlerinize uyan kimse yok, bir de şansınızı çaylaklar arasında denemek istemez misiniz? istersiniz tabi köftehorlar.
  • desteklediğimdir.
  • olması gerekendir.
  • nihayet olandır. çok sevindim, çok güzel bir gelişme.

edit: başlıkta ara bölümünde çaylaklar sekmesini tıklıyorum ve çaylakların da hala bu özellikten haberdar olmadığını görüyorum ve ayrıca ekşi sözlük herhalde bu özelliğin öğrenilmesini istemiyor. çünkü başlık "bugün" kısmında bile görünmedi hala.

edit: biz bunları kitaplarımızda yazdık: (bkz: #74553347), (bkz: #74479300)
  • sonunda gerçekleşmiş olmasıyla sevindiren özellik.

dün tesadüfen gördüm.
  • pek de işlevi yokmuş gibi gözüken hede. misal çaylak entry'lerini şukela modda inceleyemiyoruz. kuru kuru çaylak entry'leri okumak da ne bileyim...
  • kaldırılmış sanırım, yeni mi bilmiyorum ama malum görsel mevzusundan sonra olmuş gibi.
hesabın var mı? giriş yap