• yarın akşamki maçta her ne kadar rahat olmam gerekse de içimin bir yanı acaba? diye kuşku duyuyor o yüzden gelsin artık şu maç saati.

tanım: türkiye'nin ilk futbol kulübü.
  • 2020-2021 sezonu türkiye süper ligi şampiyonu olacak takımdır.

esra ve ceyda bacılar, biz boğazda şampiyonluk turu atarken onlar hacı sabancı'nın yalısında boğaza karşı düzüldüklerini hatırlayıp teselli bulsunlar.

not: sporu ve rekabeti bilen kaliteli rakip taraftarlarını tenzih ediyorum.
  • besiktas bu kanser etmeden mutlu etmez.
  • bu seneki sergen yalçın önderliğindeki şampiyonluk mücadelesini di capri'nun the revenant filmine benzettiğim takımım. düşüyor, yıkılıyor ama devrilmiyor, sakatlıklara rağmen ayağa kalkıyor. çevre ve şartlar zorlu, kadro dar ama kararlılıkla yürüyor, tüm olumsuz şartlara rağmen pes etmiyor devam ediyor, devam ediyor. gittikçe tükeniyor ama hala her şeye rağmen çok güçlü. leonardo sonunda oscar'ı almıştı beşiktaş'ta umarım şampiyonluk kupasını. haydi beşiktaş'ım son bir nefes.
  • biz(gs) o treni kaçırdık ama olurda şampiyonluğu fbye verirlerse hakikaten bütün sezonki emeklerine yazık edecek yıllar boyu unutulmayacak bir şok yaşayacak camia.

bu senenin tek hakedeni olup domine bir oyun oynayan takımın bu kadar ucu ucuna gelmeleri de ne bileyim arkadaş nasıl oluyor dediğim kulüp.
  • bu sezon aşırı yıprattı beni altı üstü 1 şampiyonluk diye ömrümüzden resmen 10 yıl gitti.

geçen sene başakşehir yürüye yürüye şampiyon olurken bu sezon ise beşiktaş 40.haftaya bile stresli girecek çünkü beşiktaş kanseri bunu gerektirir. birden ne olduğunu bile anlayamadan iki golcün sezonu kapatır ne olduğunu bile anlamazsın.
  • herkes bir sakin olsun, onu söyleyeyim öncelikle.

daha önceki öngörülerim galatasaray maçını kazanırsak bu işin biteceği yönündeydi. hem kazanamadık hem de yenseydik bile bu iş bitmiyordu zaten. bu işler o kadar kolay değil gençler !

galatasaray akıllı ve istekli bir oyunla bizi yendi. tebrik etmek lazım, alkışlamak lazım. zannediyorum ki bu kazanırlarsa alkışlarız konuşması fatih hocanın ince bir motivasyon çalışması olmuş. motivasyon konusunda galatasaray bizden iyi hazırlanmıştı, bu çok belli. ahmet başkanın açıklamasından benim maçtan sonra haberim oldu. sanıyorum ki bu gereksiz açıklama da motivasyona fazladan destek atmış. hiç gerenk yoktu!

galatasaray şampiyonluktaki rakibimiz. güçlü bir kadro ve hocası var. yenilmemiz normal sonuç. bunlar futbolda var.

bizim işimiz şimdi sakin ve motive kalıp önümüzdeki karagümrük maçını kazanmak. bunu da yapacak gücümüz ve inancımız ve kuvvetimiz var. kuvvet demişken, bize dinlenmek yaramıyor sanırım. 2-3 gün arayla maç oynamak daha iyi geliyor sanırım. yani inşallah öyledir, lütfen öyle olsun çünkü:)

gördüğüm kadarıyla sergen hocam sakin kaldı maç sonu itibariyle. bu sakinlik takıma motivasyon olarak geri dönecek ve güzel bir galibiyetle şampiyonluğa bir adım daha yaklaşacağız inşallah. ben hiç ama hiç karamsar değilim. güneşli günler yakın...
  • kendisi köprüleri yıkan damperli kamyondur. tehlikedir. kaldırdığında allah muhafaza yani.
  • taraftarlarına sorarsan şampiyonluk çok zor, rakip taraftarlara sorarsan beşiktaş hayatta burdan vermez, 4 puanı alır gider.

arkadaş hepiniz mi totem *

bildiğim bir şey varsa, beşiktaş kanseri rahat başarı sevmez, son 3 haftaya şampiyon giren bir beşiktaş düşünemiyorum. illa ıkınacaz arkadaş.

gs maçını kaybetmemiz normaldi bu sebepten. ancak bugün farklı. umarım farklı da olur.
  • biri yazmış beşiktaşın şstediği oyuncu size 3 fenere 5 lira diye

hahahah şka yapıyo arkadaş

kasımpaşanın bizden 3 milyon isteyip size bedavaya verdiği forveti ne çabuk unuttunuz :))))
hesabın var mı? giriş yap