• bu sene inşallah stadsız şampiyon olacak canım takımım.
  • lizbon macina

gunay
    serdar-milosevic-franco-motta
    necip-eslem
    kerim-olcay-tosic
    pektemek

on biriyle cikmasi gereken takimim.
    itirazi olan var mi?
    sanmam..

edit; motta uefa listesinde yokmus, o zaman sol beksiz oynariz amk, yillardir zaten oyle degil mi?
  • lizbon maçına mümkün olsa hiç çıkmaması gereken takımım.

edit: tabi ki abartılı bi ifade bu. meramım şu ama, eleneceksek şimdi elenelim. gruptan çıkıp bir tur iki tur atlamanın getirisi değil götürüsü oluyor. final hedefimiz olduğunu ve olması gerektiğini düşünmüyorum bu sezon için. tüm konsantrasyon lig şampiyonluğu olmalı.
  • bazıları saçmalıyormuş. kardeşim büyük takımız eyvallah da göz var izan var; tek ön liberon var atiba, onun yedeği necip, stoperin ersan onun yedeği tosic, kalecin yok denecek kadar yok... rüya görüp görüp avrupa'da finale gideceğiz diye diye yıllardır takımın iflahını sikiyor senin düşüncendeki yöneticiler. beşiktaş maça çıkıyorsa kazanmak için çıkmalıymış, sanki biz yenilmeye çıksın diyoruz, amına koduğumun portekiz'inin takımı "bu kupa sikimde değil c takımımla çıkmak istiyorum maçlara; ama uefa kızıyor" minvalinde açıklamalar yaparken küçülmüyor, biz as takımla maça çıkmazsak küçülüyoruz öyle mi?

oyuncularını dünyaya açmak istiyorsan veya oyuncuların dünyaya açılmak istiyorsa şampiyon olup şampiyonlar ligine gidecek kardeşim, kim siker avrupa kupasını? almanya 2. ligi bile daha fazla seyirci çekerken sen avrupa kupasına ilgiden bahsediyorsun.

neyse sizin hayal dünyanız bana büyük, benim gerçekliğim size dar... inşallah lizbon maçını siklemez, inşallah yedeklerden oluşan bir kadroyla maça çıkar şenol hoca.
  • hakkında dedikodu yapacağım takım.

kendi kulaklarımla duydum kardeşim, efendim yasin'in antrenörlüğünü yaptığı takımdan bir çocuk arkadaşıyla geyik yapıyordu, ben de ordan şeyettim. takımın çoğu neden bilmem şenol hoca'yı sevmiyormuş, hoca bursaspor' daki gibi gençlere hiç şans tanımıyormuş, q7 ile ersan birbirine acaip gıcıkmış, süreli tartışma birbirine girme felan yaa, takım içinde baya gruplaşma başlamış, he bir tek herkesin saygı duyduğu gomez usta varmış, a takım kadrosuna giremeyen gençlerin derdi bir an önce kapağı başka takımlara atmakmış felan filan.
  • sacma sapan dedikodularla besiktasimizi karistirmak isteyenler tabiki de basariya ulasamayacaklardir
    siz bakmayin boyle asilsiz dedikodulara
    hersey tikirinda cok sukur
  • u-18 bir arkadaşın hakkında dedikodu yaptığı takım.

geniş kitleler derken bunu kast etmemiştik bence.
  • gerçek aşk beşiktaşk...
  • ismi lazım değil ama çok sağlam bir yerden aldığım bilgiye göre;

beck ile rhodolfo birbirinden hoşlanmaya başlamış. ama zaten beck'ten hoşlanan gökhan töre, rhodolfo'yu kıskanmış. hatta aralarında tartışma yaşanmış. bu arada cenk tosun ile olcay ayrılmışlar. cenk, sosa ile çıkmaya başlamış. ilişkileri ciddiymiş. evlenmek için avrupada tur atlayıp, ilerde bir hollanda takımı ile eşleşmeyi hedefliyorlarmış.

not: iş bu entry, ergen arkadaşlara gerekli mesajı verdikten sonra kendini imha edecektir. bu yüzden özellikle tanım içermemektedir.
  • istanbul'un en güzel ve samimi semtlerindendir. kışları ılık ve yağışlı, yazları sıcak ve kuraktır.
hesabın var mı? giriş yap