• beymenin genc magazasi. kalitesinin beymen kadar iyi oldugu tartismalidir bence.
    ayrica (bkz: vakkorama)
  • beymen'den azcık daha ucuz* olan genç mağazası.
  • her sene çıkardıkları kataloglarda kullandıkları erkek modellerle gönüllere taht kuran, bir de modellerin isimlerini falan belirtseler tadından yenmeyecek marka. *
  • kirilmayan, eskimeyen, hep ayni kalan gozluk cerceveleri uretebildigine inandigim canim beymencik.
  • ürettikleri trikoların hepsi istisnasız tülermektedir, lakin deri mont tasarımları müthiştir. ayrıca, t-shirtlerin hemen hepsinde mısır pamuğu kullandıkları için çok sağlıklı ve sağlamdır, kesinlikle renginde bir değişiklik olmaz.
  • yıllardır alışveriş yapmaktan keyif aldığım mağaza.özellikle ofis tarzı giysiler çok şık ve kullanışlı.
    iadeler ve değişim konusunda ''koşulsuz müşteri memnuniyeti'' ilkeleri şapka çıkartıyor.
    rengini sevemediğim hiç giymediğim bir elbiseyi 3 ay sonra sorgusuz sualsiz aldılar,bir gece giyilmiş elbiseyi kumaş esnemesi nedeniyle götürdüm 5 gün içinde iade-değişim teklifimi kabul ettiler.
    bir kez daha şapka çıkarıyorum ilkeleri karşısında.
  • kendilerinden yaptığım ilk alışverişte (korupark-beymen club) mağazaya girip çıkan bir çok müşteriye tanıdık muamelesi yapmalarını şaşkınlıkla karşılamış ve 'yerel esnaf gibi hep daim müşterileri mi var, ilginç' diye düşünmüştüm. ikinci gidişimde bana da aynı muameleyi yaptıklarını görünce bir müşteri ilişkileri politikasını olduğunu anladım. hani sanki yıllardır gelip gidiyorum gibi. gayet de samimiler bunu yaparken, tebrik ederim.

ayrıca son derece güleryüzlü ve sabırlılar. her yaş grubu ve cinsiyetten çalışan bulundurmaları da son derece mantıklı ve düşünceli bir yaklaşım. beymen'e nispetle daha rahat alışveriş yapılabilir bir mekan olduğu kesin.
  • beymen mağazalarında başka markaların ürünleri satılırken bunda sadece beymen ürünleri satılır.

(bkz: yanlış olabilir ama)
  • son iki senedir ürün kalitesi yerlerde sürünen hazir giyimci. durup dururken delinen kazaklar, kopan kemerler, en az üç kere tamire gitmi$ çantalar..i$te bunlar hep beymen club.

fiyat/kalite orani ile ilgili ciddi ve acil degisiklige gitmeleri gerekiyor; ya fiyatlari üçte birine dü$ürsünler ya da berbat kalite politikasindan vazgeçsinler. sati$ sonrasi destek/hizmet de bir yere kadar.

edit: bir sene içinde rengi atan pantollar
  • daha giyilmeden, ilk yıkamada kolunun manşeti yırtılacak kalitede gömlek üreten mağaza.

sorunlu ürün geri götürüldüğünde hiç giyilmemiş olduğu belli olmasına rağmen önce incelememiz lazım diye cevap veren firma ayrıca.

geri dönüş süresi olarak belirttikleri 15 gün sonra mağazaya uğrayınca, o aslında 15 işgünüydü yani 3 hafta diye düzelttiler, aklınızı seveyim ben sizin.

neyse bir aydan fazla zaman geçti, geri dönmediler tabii ki.

şikayet konusu olup geri dönen pek çok ürün var demek ki, hepsine yetişemiyorlar diye tahmin ediyorum.

ayrıca çok uzun zamandır network kullanıyorum, en ufak bir sıkıntı yaşamadım. bu gömlek de hediye gelmişti zaten çok umrumda değil aslında ama, sattıkları ürünün arkasında duramayan firmalara uyuz oluyorum sadece. ben aramayacağım bakalım ne olacak, üstüne mi yatacaklar gömleğin merak ediyorum.
hesabın var mı? giriş yap