• sözlükte sol framedeki anket tipi başlıklar arasından doldurulmamış bir başlık.

bir yazarın kalitesiz olduğunu gösteren detaylar yazılmış, bir kadının, bir erkeğin, bir siyahın (siyahi de neymiş) kalitesiz olduğunu gösteren detaylar yazılmış da bireyin yalnızca insan olarak kalitesiz olduğunu gösteren detaylar boş kalmış.

her şeyden bağımsız kişinin insan olarak kalitesiz olduğunu gösteren birçok detay mevcuttur
    kalitesiz kelimesini insan olmamak, insan gibi insan olmamak olarak okuyorum bu arada.

her işi başkasınaa yaptırmaya çalışan insan mesela o uyanık değildir, kalitesizdir.
    bilmediği şeyler konusunda burnu büyüklük gösteren kalitesizdir.

örnekler çoğaltılabilir. (bkz: ömür biter bu işlem bitmez)
  • (bkz: leopar)
  • saygısızlığı tabiki. net.
  • yalan söyleyen insan.
  • manavdan domates mi alıyoruz, ne kalitesi?
  • gereksiz samimiyet tir kesinlikle. bir insan, yeni tanıştığı veya muhabbeti olmadığı bir başkasına 'canım' diye hitap ediyorsa bitmiştir. sen şeklindeki hitabı geçiyorum, direkt canım cicim diyor arkadaş. bunu bir de yaşı sizden küçük olmasına rağmen abla edasıyla söyleyenler vardır ki tiksindirir o kelimeden. senin nerden ve neden canın oldum iki dakika içinde. canını bu kadar basite indirgememeni tavsiye ederim. bu bir. ikincisi de, bulunulan herhangi bir ortamda kendini göstermeye çabalayıp hatta yırtınan ve bunun için orada bulunan diğer insanları gereksiz esprilerine alet ederek küçük düşüren komplekstir. bu iki insan görünümlü müsveddelerde kalite aramayınız.
  • dinlediği 9/8 lik müziklerden anlaşılan kişilerdir..
  • iso 9001 belgesinin bulunmaması.
hesabın var mı? giriş yap