• (bkz: iğrençsin)
  • (bkz: ilk bakışta fark edilmeyen bir güzelliğin var)

velhasıl güzel bulunmayan kadına bu mevzuda acayip cümleler söylememek, kasmamak en iyisi.
  • hiçbir şeydir.

herşey söylenebilir bir kadına tıpkı bir erkeğe daha doğrusu
    herhangi bir insana söylenebileceği gibi.
    hüsnü kuruntu yapmaya gerek yok. genç nesli urkutmemek lazım böyle başlık ve entrylerle.
    rahat olun anlayışlıdır kadın, annedir, kız çocuğudur yerine göre omuzdur başınızı yaslayabileceğiniz, elinizi tutandır, yaşınızı silen, yargılamayan, dinlemeyi bilendir , yeterki önyargısız olun , dayatmayın kalıpları, anlatın kurtulun.
  • "iyi tamam dikkat çekici giyinmemissin." sevgili tarafından söylenmişse çirkin gibi algılanabilir, duruma göre.
  • hazır olmadan, emin olmadan, söylediklerinin arkasında durmaya hazır olmadan "seni seviyorum" demek.
  • çok güzelsin.. bu mu lan yaratıcılığınız.. hiçbir kadın böyle basit bir cümle duymak istemez, bu cümleyi süsleyip, ultrasonik hale getirip servis etmeniz gerekiyor.
  • tamam canım onu da isteyelim ama bunların hepsini yersen daha fazla kilo alırsın, zaten ayı gibi oldun
    sonra ceremesini ben çekiyorum, senin yüzünden yine günlerce salata yiyecem.
  • bir kizla buluscam ilk defa sonra bulusmadan ayrilip elveda falan derken "eee iyi tanismis olduk" demek gibi bi hatada bulundum. acikcasi ben kibarligina falan demistim ancak megersem kiz baya alinmis "bir daha gorusmek istemiyor musun, ne yani?" gibisinden

bir tane daha var o da bir bayanin kuaforden yep yeni bir sac tarziyla karsiniza gelip "begendin mi?" sorusuna "ya begenmedim hic eski sacin guzeldi acikcasi" demeniz. bu bayan ozellikle anneniz ise hic yapmayin sonunda "sen ne anlarsin" vb. laflara magdur kalirsiniz.
  • kırıcı olması göreceli olan sözlerdir.

(bkz: senden hoşlanmıyorum)

bunu söylediğiniz zaman en büyük orospu çocuğu ilan ederler sizi. oysa ki siz sadece doğruyu söylemek istemiştiniz.
  • -göğüslerin küçük ama idare ederler.
hesabın var mı? giriş yap