şükela:  tümü | bugün soru sor
 • göt deliği tadı nasıldır diye merak edenlerin dikkat etmesi gereken tespit. bu bile amdan anlaşılır. kendini salmış amlı kızların götü daha güzel olur yaygın kanının aksine. bu kızlar sikişe doygun, loreal insanlardır. götleri daha özeldir.

  gençlik günlerinde pamuk amlı olduğu için götüne yöneldiğim çoğu eski sevgilim hayal kırıklığına uğratmıştı.

  am çok zor bir denklem. belki de dediklerimin hepsi asılsız genelleme. amı kim çözmüş ki biz çözelim. en güzeli biraz daha fazla am organı tanımak.
 • her boşalma iz bırakır diyerek katıldığım önerme.
 • vay amk. (bkz: herbokolog)
 • dışa çıkmış etli ve lazer ağdalı bir am görüp anlarsın az çok. zihinde yer eden tecrübelerin anlık yansımaları asla yanılmaz. o an anlarsın bir otelde olduğunu. kızın adı neydi ? eylem. 29 yaşındaydı. eşinden yeni ayrıldığını, erkeklere güvenmediğini söylemişti. evet.

  çünkü sadece hafif tüylü amlar sevişmeye hazırlıksızdır. masumdur. senindir.

  kabarık ve 26 seans lazer ağda yaptıran amları sadece kiralayabilirsin bir kaç aylığına. daha az zevk alırsın. geniştir. otoban gibidir. o amın sahibi ile 5. kavganda terkedileceğin gerçeğine karşı hazırlarsın kendini.

  am uzmanlığı, insana doğru zamanda doğru hamleler yaptırır.

  sabitlenmesi gereken bir konu.
 • yadsınamaz bir realitedir ama anlatamazsın ki bunu.

  ekşi erkekleri genelde sikişmeyip, sürekli sevgililerine kahvaltı hazırladığı için anlayan olacağını sanmam.

  bazı amlar kemikli oluyor. köküne kadar sokunca, o kemik kısmı batıyor. bu tür amların sahiplerinin bir ölüm hikayesi var ailesinden. hiç şaşmadı.

  bazen çok azgın olduğu halde ilk girişte zorlandığım am sahipleri ile seviştim. bir kaç git-gel sonrasında sulanan güzel insanlardı. karakter analizi yaptığımda hepsinin edith piaf dinleyen narin kızlar olduğunu gördüm.

  anlatmakla bitmez ki...

  bir destandır am.