şükela:  tümü | bugün
 • - inanmıyorum ya iphone mu aldın?
  - canım, sen her şeyin en iyisine layıksın
  - bak aşkım emre iphone almış bana
  - görüyorum evet, saolsun (orospu çocuğu)

  böyle bir adamla baş etmenin mümkünatı yok. şimdi diyebilirsiniz ki “ne var, arkadaşına güzel bir hediye almış”, biliyorum ki bunu diyenlerin %99’u kız. hiçbir erkek sevgilisine kendi hediyesini gölgede bırakan hediye alan bir erkeğe iyi gözle bakmaz. onun gizli bir amacı olduğundan, sevgilisine yavşadığından şüphelenir ki vakaların %99,8’inde bu hislerinde haklıdır. hiçbir erkek, gizli duygular beslemediği bir kıza, sevgilisini ezip geçecek bir hediye almaya cesaret edemez. bu yazılı olmayan bir kuraldır.

  “senin ne hediye aldığını bilmiyordur, ondan öyle yapmıştır” diyen saflar (ki yine kız bunlar, illaki o iphone’u alacaklar) bir erkek düşünün ki sadece arkadaşı, sevgilisi olan bir kıza 2 bin lira verip hediye alsın, hele ki bu erkek bu hediyeyi alabilmek için 1 ay aç gezmeyi göze alsın? şimdi bu adama karşı izlenecek iki yol var;

  birincisi bu adamı köşeye çekip konuşursun, adam inkar eder, sevgiline söyler, sevgilin sana kızar, kavga edersiniz, seni hayvanlıkla suçlar, sen ona o herifin ne kadar piç olduğunu anlamıyorsun diye kızarsın, o seni fesatlıkla itham eder, ortam iyice gerilir ve 1 ay içinde ayrılırsınız.

  ikincisi, bu olay karşısında sessiz kalırsın, adam olayı abartır, açtığı yoldan yürümeye devam eder, ilkine ses çıkaramadığın için sürekli geride kalırsın, işler büyür, olaylar olaylar derken “1 ay sonra kız senden ayrılıp ona gider. gördüğünüz gibi sevgilinize sizden .çok daha iyi hediye alan adama kızı kaptırmamanın imkanı yok!!

  … işte kızlar böyle düşünmenizi istiyor arkadaşım, kanmayın buna! beni kaybetmek istemiyorsan benim gönlümü sürekli hoş tut subliminal mesajından başka bir şey değildir bu. böyle bir durumda elemanı köşeye çekip derhal dövün. hiçbir şey olmaz, olursa ben buradayım. kızların tuzaklarına düşmeyin artık.

  - aaa kerem inanmıyorum hep istediğim fotoğraf makinesi, ama çok pahalı ya bu.
  - kerem koçum sen benle gelsene iki dakika
  - noldu abi
  - gel sen gel yok bir şey.

  edit: demek ki bu piç bana ne dokunduysa ikinci defa kendini anma ihtiyacı hissetmişim.

  (bkz: #21330131)

  yaşlandığımı, bunadığımı yüzüme yüzüme vuran lusas arkadaşa teşekkürü bir borç biliyorum. bir iphone borcum olsun.
 • kıza çakmayı hak etmiştir.
 • üçüncü seçeneği devreye sokan piçtir.

  kerem bir bakar mısın
  ne var abi?
  senin sülaleni sikerim,orospu çocuğu
  vurma abi
  sus sikerim belanı senin,siktir git
 • art niyetlidir. kıza o piçle diyaloğu kesmesi için baskı yapılmalıdır.
 • niyeyse bütün suçun itelendiği piçtir. lan kızın hiç mi suçu yok aq? başkasından niye bu kadar değerli bir hediye alıyor?
 • aldığı hediyenin götüne sokulması gereken piç. ya ben çok farklı dünyalarda yaşıyorum ya da millet artık aşmış. gerçi ben gerikafalı olduğum için anlayamıyordum böyle şeyleri. ne bileyim mesela hiçbir erkek benim kız arkadaşıma, doğumgünü vs gibi özel bir gün haricinde o boyutta bir hediye almaya cesaret edemez. hadi diyelim bi dingillik yaptı tanımıyordu beni aldı. kız arkadaşın o hediyeyi kabul etme ihtimali yok yahu. kaldı ki bana laga luga yapacak. bu muabbetler iki sevgili, iki aşık arasında asla gerçekleşmez. bu muabbetler çıkan, flört eden, tanımadan ilişkiye başlayıp birbirlerini çıkarken tanıyanların arasında yaşanır, çok net.
 • sevgilisi varken başka bir adamdan pahalı bir hediye kabul eden cibiliyetsiz karıyı direk şutlayın zaten, ama bu bahsi geçen piçi de bi tartaklamadan bırakmayın.
 • dayağın neden cennetten çıkma bir araç olduğunu gözler önüne serer. dövün amk.
 • biz fakir işsizlerin veya geleceğin işsizi olacakların korkulu rüyası olan piçtir.

  halbuki çalışan , ortalama düzeyde maaş alan adama iphone ne lan ? 10 15 taksite satıyolar aq , aylık sigara parasından ucuz.. şimdi sorunu iphonea , yavşak piçe yüklemeyi bırak , birini kaybedeceğini düşünüyorsan zaten t zaman içerisinde kaybedersin. her şeyi bırak bir iphonea tav olan kızdan ne sana ne iphoneu alana hayır gelmez.. siktiret , gideceği varsa zaten gider.

  ha eleman yavşak mı ? yavşak tamam ama biraz da dönüp karşındakine bakmayı bilmen lazım .. o eleman ne kadar yavşaksa , o hediyeyi alan da bir o kadar yavşaktır . üstelik tırt bir hediye ile günü geçirecem diye düşünen sen de yavşaksın o zaman. velhasıl kelam yavşaklar dünyasında yaşıyoruz ..

  haydi hobaaa ..