• ek kredi kartı , hele limitide yüksekse yemede yanında yat.
    kardeşimin ödemediği ve avukatın takibine yakalanan ek kart borcu ile ilgili olarak avukatın odasında otururken avukat içeri geldi hafiften sırıtaraktan:

av : kız arkadaşınınmı
    ben : yok denyo kardeşimin
    av : genelde kız arkadaş için çok geliyor. iki gün çıktıkları kıza ek kart çıkartıyorlar sonra ayrılık olunca erkek soluğu burda alıyor. kız ödemiyor tabi.
    ben : doğrudur abaza adam dolu , kız görünce kendinden geçiyorlar.
  • onun evinde kullanmam için, diş macunu, tarak, saç kremi veeeee saç kurutma makinası:))
  • kendiniz..
    yalnızca fiziki anlamda değil, komple herşeyinizle kendinizi verin sevdiğiniz kıza. duygularınızı, düşüncelerinizi, sevginizi, kalbinizi. sizi siz yapan aklınıza gelen herşeyinizi. emin olun bir kız için bundan daha güzel birşey olamaz.
  • ellerini tutabilmeniz..
  • verdiğiniz an ağzını beş karış açık bırakması gereken hediyedir. örnek vermek gerekirse;

radyo programlarını kayıt edecek bir düzenek kurun. kız arkadaşınız ile beraber dinlediğiniz veya onun çok sevdiği şarkıları listeleyin. burası için kolay kısmı.

oturun radyo başına geceden. istek çalan radyoları bulun. yerel radyolardan başlayın, ulaşması daha kolay olur. mehmet'ten zeynep'e diye isteyin ve kaydedin. farklı programcılar sizin hediyenizi anons etsin her şarkı başında. doldurun böyle bir cd.

gerçi bunu en güzel kaset ile yapardınız. onla daha kolay oluyor. olmadı evde kayıt yapan teyp varsa kaset ile yapın kaseti cd'ye çevirtmek 5 lira.

bonus: buda yapılabilecek bir süpriz. kız arkadaşınız eve film izlemeye gelecek olsun. önce filmi indirin. sonra divxplanetten altyazısını indirin. altyazı dosyasını notepat ile açın. karşınızda konuşmaları göreceksiniz. filmin en uygun olan diyalog sahnesine hayal gücünüzüde kullanarak ona olan sevginizi yazın. al pacino karşısındaki oyuncuya mehmet'in zeynep'i ne kadar sevdiğini falan söylesin.

muhtemelen o film yarıda kalır.
  • (bkz: zümrüt)
  • uzunca bir zaman hediye vermediğinizde ne olursa olsun gideri olan hediye tipine verilen addır. yok ben bol bol hediye alıyorum zaten diyorsanız en azından hoşuna gideceğine garanti verebileceğim türler çanta ve ayakkabıdır. bu ikisine hasta olmayan hatun yoktur varsa da muhtemelen dwarfdur.
  • (bkz: sadakat)
  • varlığını sadece sevdiğinden ortaya koyabilmektir...

materyalist olmak gerekirse :
    - hastalandığında yanında olup aldığı portakalları soyup yedirebilmektir -
  • mutluluktan ağlatmak
hesabın var mı? giriş yap