şükela:  tümü | bugün
  • hala başlığının açılmamış olmasına şaşırdığım, ankara konur'un yeni gözdesi. gerçi pek yeni de sayılmaz artık. yaz tatili başlamadan hemen önce açıldı diye hatırlıyorum, neredeyse bir yaşına basacak yani mekan. fiyatlar uygun, menü geniş, sunum şahane, yeri de pek güzel, e daha ne olsun? ailecek severek takip ediyoruz.
  • tatlı istendiğinde kahvenin ikram olması on numara. 2 liraya cookie ye, yanında kahve iç 2 lira verip çıkıyosun. hala öyle mi bilmiyom da, geçen aya kadar öyleydi. ankara, konur'daki bourbon coffee'den bahsediyorum, başkası var mı bilmiyorum.
  • son 2 yıldır istisnasız her ankara ziyaretimde oturduğum mekandı.

an itibariyle yan masamda kahvaltı yapmak için oturan 3 müşterisine cinsel yönelimlerinden ötürü servis yapmayarak içtiğim her kahve ve yaptığım her kahvaltı için beni pişman etmiştir.
  • trans bireyleri içeri almayan ayrımcı kafe.
    bu insanlar kafeye alınmıyor kendilerine karşı etten duvar örülüyor, içeriden bir müşteri de "ayrımcılık yapan bir yerde oturmaya devam edemem" diyerek mekandan ayrılmıyor ya.
    yazıklar olsun diyorum.
  • sabah kahvaltilari vasat. sefleri garsonlara irgat gozuyle bakiyor. bir gun birisini tutup o acilir kapinin onune koyup, kapiyi cekip bam diye gomecegim.