• biri emek hırsızıdır, haksız penaltı almaya uğraşır. diğeri faule bile maruz kalsa gitmeye çalışır.
    biri kadroya giremeyince triplere girer, tekrar kadroya girer. diğeri kadroya giremese bile tekrar alın teri ile gayret gösterir, formayı tekrar geri alır.
  • burak yılmaz cenk tosun'un yaşındayken fenerbahçe'de 6 maçta hiç gol atamadığı bir sezonu geride bırakıp, kiralık olarak eskişehir'de oynayacağı sezona giriyordu. o sezon da 14 maçta 1 gol atacaktı.

cenk aynı yaşta milli takımın golcüsü, mario gomez'in yardımcısı, süper lig şampiyonu ve şampiyon takımın golcüsü olarak boy gösteriyor. cenk'in şu hali bile burakla gayet kıyaslanabilir.

4 sene sonra buraya gelip güleceğim bana haber verin. burak yılmaz diyor adamlar. şuan çin'de haberi olan var mı kraldan? en son 1 gol atmıştı kaldı öyle. ersan bile daha çok gol attı kendisinden.
  • biri emek hırsızıymış, haksız penaltı alırmış. diğeri faule bile maruz kalsa gitmeye çalışırmış.

ben demiyorum şükela modunda, en üstteki entry diyor. asdasfasdasf aynen cenk tosun'un kendini yere attığı görülmüş şey değil.
  • ikisi de iyi forvettir. birinin devri kapanmıştır, diğerinin ise yeni açılmıştır. cenk tosun aynı şekilde gelişimini sürdürürse bu versus ilerde bakıldığında ufak bir tebessüm yaratacaktır.
  • bir galatasaraylı olarak cenk tosun'un galatasaray yerine antep'i seçmesine üzülmüştüm. beşiktaş'a gitmesine hayli hayli üzüldüm. burak yılmaz ise, benim nazarımda misafir oyuncu gibi bir şey. öncelik kendi başarısı gibi. kendi gol atmış olsun, galatasaray yenilsin adam mutlu olur. kendi gol atamasın, galatasaray yensin üzülür. benim gözlemim bu.
    cenk'e daha fazla fırsat verildiği zaman, daha iyilerini yapacaktır.
  • bütün gün düşünüp düşünüp bir kıyaslama yapamadığım versus. zira tosun paşa her türlü döşüyor ayıptır söylemesi.
  • hava topları hakimiyetinde cenk daha iyi. vuruş kalitesi, top kontrolü ve top saklamada da yine cenk iyi. burak ise topsuz koşu ve fırsatçı golcülük konusunda cenk'ten bir adım önde. aynı zamanda daha da hızlı.bu yüzden burak cenk'ten daha fazla pozisyona girmesine rağmen daha çok kaçırıyor. çünkü top kontrolü ve vuruş becerisi gerçekten kötü. oyun zekası da zayıf olduğu için sürekli ofsaytta kalıyor. bir türlü pozisyona girmeden önce ofsayt çizgisine paralel koşup hızlanmayı öğrenemedi. bütün bunlara rağmen burak'ın iki tane gol krallığı var ve daha tecrübeli.

milli takımda hangisi oynamalı derseniz ben maça cenk'le başlayıp, öne geçtikten sonra burak'ı almayı tercih ederim. maç berabereyken kapalı savunmaları burak'la delmek zor.

edit: bir şeyi de ergen muhabbetine girmeden değerlendirin ya. herkes benim babam seninkini döver kafasında.
  • başlık altında beşiktaşlıların görüşüne göre cenk >>>burak'tı. şimdi burak aynı burak olmasına rağmen sadece beşiktaş forması giymesi sebebiyle onlar da burak>cenk hususunda birleştiğine göre konu kapanabilir
  • birisinin adını sadece kendi oynadığı takımın taraftarı kullanır. onun haricinde herkes emek hırsızı olarak zikreder.
  • burak yılmaz ofsayt bayrağını hatırlatır. cenk tosun paşa ise yeşil vadiyi.
hesabın var mı? giriş yap