şükela:  tümü | bugün
  • 1990 doğumlu oyuncu.
    adeta cumartesi güzelliğinde.
  • haziran'da yayına girecek olan kanal d dizisi güneşin kızları'nda rol alıyor.
  • 2004-2007 yılları arasında eskişehir tayfur bayar lisesinde beraber okuduğum güzel hatun kişisi..
    okulun en güzel en popüler kızıydı.. o yıllarda siyaset peşinde koşturmaktan kendisiyle muhabbetim olmadı. keşke olsaydı; şimdi arayıp ünlü oldun unuttun beni deme şansım olurdu..
  • güneşin kızları ile beraber buraları hep entryler ile dolduracak güzellik.
  • kız güzel hemde çok güzel. elf gibi hatun. muhteşem yüzyıl'da da çok güzeldi. allah yolunu açık etsin. daha çok görelim daha iyi işlerde de görelim.
  • özlem tekin ve merve oflaz'ın yüzlerini üst üste koyduktan sonra ortaya çıkan yüz.
  • her ne kadar güneşin kızlarında tam manasıyla dayaklık bir karakteri oynasa da oyunculuk açısından fena değil. güzellik açısından on numero.
  • (bkz: sasha grey)'e benzettiğim kişi.
  • hakkında yazabileceğim tek şey çok güzel nokta.
  • kimsenin su ana kadar gunesin kizlarinda ne kadar berbat oynadigindan bahsetmedigine inamadigim oyuncu.ha bana da hasbelkader muhtesem yuzyilda oynamis,hacettepe konservatuvari kazanmis,erdal besikcioglunun tiyatrosunda yer verdigi bir insan nasil bu kadar kotu oynar mantikli gelmiyor orasi ayri mesele.bilim adamlari aciklasin
    canlandirdigi 17 yasindaki karakteri 10 yasinda zanneden 25 yasindaki hatun

yani cidden hayretlerdeyim.cirkin bir kiz degil ama su ana kadarki entrylerde guzelligine methiyeler duzulmus.kimlerin kimlerin begenilmedigi herkesin gomuldugu sozlukte hem de