şükela:  tümü | bugün
 • tehlikeli fazla yaklasilmamasi gereken bir oyun kendini tutamiyorsun hiç bir zaman

  edit : bunu yazdıktan sonra 400 kaybettim
  2.edit: 4000 oldu
  3.edit: sıfıra yaklaştı zarar ama yinede yaklasilmamasi lazım ben bıraktım
 • canlı casino özellikle oynamasını bilen herkese kazandıran bir oyundur. heyecanınıza yenik düşmeden oynarsanız kısa zamanda büyük paralar kazanabilirsiniz. son zamanlarda benjabet’ten özellikle rulet oyunlarında baya bir para kazandım.en son 5-6 gün önce kendilerinden 3500 lira çekim yaptım.

  çekim linki : https://eksiup.com/5e2c39ac588

  sitenin reklamını yapıyorum gibi olmasın eğlenceli twitter adresleride mevcuttur. twitter benjabet ( https://twitter.com/benjabetting )
 • içinde ki oyunları bilmeden çekememek gereken online paralı oyun. 21 oynayayım diye girdin, 18'e kart istedim, sonuç tabi ki lost. 21 nasıl oynanır diye bir araştırma yapmadan oynanması gereken oyun.

  dağıtıcıda 16 ve daha küçük kağıt çıktıysa, bizde de 17 ve üstü varsa hiç kart istememek gerekir. öğreniyoruz
 • içerisinde rulet, blackjack, slot gibi popüler veya çok da önemsenmeyen çeşitli oyunlar barındırır. kendinizi dizginlerseniz gayet eğlencelidir, iddaayla nerdeyse aynı heyecanı alırsınız. bunlardan farklı olarak betsmove'da ki zeppelin'i çok beğeniyorum,daha önce görmüşsünüzdür csgo kasa sitelerinde de bu tarz bir şey vardı. bence tamamiyle his meselesi, çok kolay para katlıyorsun zira çok da kolay kaybedebiliyorsun. eğlenmek için güzel bir oyun türü denenebilir.
 • günahlı bi şey bence.
 • yaklaşık 40 dakikada düşük profilli bir dana parası kaybettim demin. krupiyer, en son "heyecanını kaybetmişsin yok inancını kaybetmişsin" diyecekmiş gibi oldu tabii demedi allahsız kadın azıcık şefkat, ilgi göster be, varsa yoksa "no more bets".