• (bkz: d-league)
  • godot'yu beklerken boş durmayıp kendi godot'sunu yaratanların mekanı.
  • - ya dün girdim. sanıyorum böyle 3 yıl filan çaylak kalıcam tamam mı? la baktım hemen onayladılar. şöyle bir george clooney gülüşü yapıp sildim o mail'i. gelip buraya entry yazdım, aşağıladım, ohhhh fena da rahatladım..

sonradan aklıma geldi, meğer bu adamlar zaten ekşi sözlük çaylaklarına, sözlüğü ve formatı öğretmeye çalışıyorlarmış. o yüzden herkes üye olabilir ve sözlük yazarlığı yapmayı orada öğrenebilirmiş.

yine gülüp geçtim, aston martin'ime atlayıp, evin yolunu tuttum.
  • hiç gelmeyen bir sevgiliyi - ekşi sözlük'ü - beklemekten sıkılan çaylakların bulunduğu sitedir.

http://www.caylaklarsozluk.com/
  • izmir zeytinalanı kavşağı'ndaki denize sıfır zeytin kafe kadar kendi içine saklanmış; sessiz, sakin ve çok güzel bir deniz kenarını andıran sözlük. dalgalar ne kadar köpüklü olsa da; rengi hep duru, hep turkuaz. kopmak zor.

ekşi sözlük'te çaylak olarak sıraya girdikten çok sonra keşfettiğim saklı bir elmas madeni gibi. her ne kadar buradaki yazarlığım onaylanmış olsa da, gönül bağım hep var olacak. ve ben de.
  • ekşisözlüğün gayrı-resmi paf takımı...
  • son 25 aydır bir heves ekşi sözlük yazarı olmayı beklerken, tam da ümitlerimin tükenmeye başladığı yerde bana kucak açmış güzel sözlük, ilk göz ağrım. henüz yolun çok başında belki ama kesinlikle ümit vaatediyor. her gün gelişiyor, daha iyiye gidiyor. ekşi sözlükte 70 bininci sıralarda olup onay bekleyen birçok çaylak "çaylaklar sözlükte" okuyor, yazıyor, siliyor, yeniden yazıyor, uğraşıyor ve hep birlikte hem çaylaklar sözlüğü daha iyi bir yere taşımak için uğraşıyor hem de bir gün burada yazar olursa hayalini kurduğu "ekşi sözlük yazarlığı"nın hakkını verebilmek için kendini geliştiriyor. giderek gelişip iyileşeceğine inandığım çaylaklar sözlüğün birbirinden kıymetli dostlarına buradan selam olsun.
  • orada on entry girip de yazarlığının onaylanmasını bekleyenlere çaylak demesinler bence. ekşi sözlük çaylakları sözlüğünde çaylak olmak çok utanç verici değil mi.
  • anladığım kadarıyla yakın zamanda meydana gelmiş oluşum. anlamadığımsa üstteki butonlara neden 2009 seçeneğinin konduğudur. merak ettim tıkladım sıfır entry çıktı. bende mi mantık hatası var 2009da yoksan neden öyle bi buton koyarsın yoksa onlar henüz hatalarının farkında değil mi?? yoksa bütün yaşadıklarım bir rüya mıydı??
hesabın var mı? giriş yap